Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudnek kulfoldon magyar...

Hogy tudnek kulfoldon magyar adokat nezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van olyan lehetoseg hogy kulfoldon magyar adokat tudjak nezni? Mi kell hozza? Parabola antenna? Mennyibe kerul az elofizetes es honnan kell megrendelni? Minden lehetoseg erdekel.
2009. jún. 26. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az interneten tudsz magyar csatornákat nézni. Attól is függ, hogy hol élsz. Nem mindegy.
2009. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En eloben szeretnem, mert az internetre utolag rakjak fel. Es a baratnom is a tvjen nez lengyel csatornakat. Amugy angliaba elek.
2009. jún. 26. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a UPC és a DigiTV fogható angliában is.

persze kell hozzá parabola, meg beltéri.

a UPC-hez elő kell fizetni, a digi megy okosítva is.


ha érdekelnek a részletek, akkor szivesen írok még a dologról.

2009. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bemész az UPC hez vagy ahhoz a digi tv-s társasághoz aki nálatok van,és egy digitális elöfizetést kérsz, kihozzák a beltérit meg a parabolát és felszerelik. aztán fogod és leszereled a beltérit, kint veszel egy parabolát fillérekért, és rászereled a beltérit. otthon a rendes árat fizeted.

Lehet UPC-nél kérni külföldre elöfizetést, ugyan ez a módja, csak drágább, de miért azt nem tudom. Vagy is drágább volt 5 éve.

2009. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem részletekre gondolok, vannak egész élő adások, nem a TV csatornák oldalán, hanem összegyűjtve. Ott már sok az élő adás.
2009. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ustream.com on is lehet fogni az adókat élőben
2009. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!