Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 30-35 ezer Ft közötti tabletek...

30-35 ezer Ft közötti tabletek közül melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Legfőképpen személyes tapasztalatok érdekelnének! Elsősorban a ghoo tablet 7000-ret néztem.

2012. máj. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ghoo Tabletet felejtsd el, 30-40k között a Wayteq xTab 70i a legjobb, valamivel 40 alatt van.
2012. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért felejtsem el? mi baj van vele?
2012. máj. 25. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs különösebben baj vele, de alig olcsóbb, mint a Wayteq, viszont a Wayteq erősebb, jobb.
2012. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
néztem, nem tetszett :/ valamiért a ghoo tab megfogott, bár feketét rendeltem,mert nem volt fehér. Szerintem jó lesz hobbira, el netezgetni , játszani ( laptop helyett kellene, úgyértve, hogy szüleim szétköltöztek és a köztük való szánkázáskor már ígyis-úgyis málhás szamárnak érzem magam,nem hogy egy bazinagy laptoppal, és arra gondoltam, a laptopot nem hurcolnám, a kis tab meg elfér utazáshoz a táskában is)
2012. máj. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!