Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen 3D Full HD TV-t érdemes...

Milyen 3D Full HD TV-t érdemes venni, ha 81 cm-esre lenne szükség?

Figyelt kérdés
Kellene mindenképpen egy RCA hangkimeneti csatlakoztathatóság.

2012. máj. 22. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ledet vegyél az kevesebbet eszik.

kb fele a plazmának

2012. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Pontos típust linkelnél?
2012. máj. 22. 22:44
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
LG, Samsung, Panasonic ezek a legjobb márkák.Led-lcd vagy Plazma tv-t válassz, a normál lcd már elavult.
2012. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 gergoap ***** válasza:
31%

Plazmát ne vegyél, még a 600-800Hz-es is vibráló képű!

LG-t se vegyél, én a Philips-et ajánlom, nekem az van!

2012. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne 107 cm-est.
2012. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

(ledet vegyél az kevesebbet eszik.

kb fele a plazmának)


Hogy milyet? Azt nem tudom? De azt igen, hogy a sharp jó márka, de ha kimegy benne már nem is tudom hogy minek hívják azt az alkatrészt, akkor nem csak azt az egy dolgot kell benne cserélni, hanem ugyan abból, több darabot, mert túl van bonyolítva. De egy bármilyen más tv-nek sem sokkal olcsóbb a javítása.

samsung-ot nem ajánlanék, mert nekem ami ettől a márkától volt, telefon, dvd, egyik sem húzta túl sokáig.

Ajánlanám a sony, panasonic, és talán lg.

2012. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
107-est miért is ne?
2012. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A Sharp tv-k nagyon csúnyán vizsgáznak teszteken, rengeteg "idegesítő" tulajdonságuk van.

3D tv-t én biztos nem vennék, szvsz. nem éri meg.

Nem ad valós 3d élményt, a 3d plazma meg végképp egy hulladék.

A LED-ek között talán van már használható, ami méregdrága, de azon a pénzen inkább vennék egy 127-es sima fullHD-t.

RCA hangkimenet? Na az még nehezebb, már az én Philips led tvmen sincs, csak optikai, de egy ilyen tv-t ne RCA-val köss már össze:)

2012. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha olyat szeretnék,hogy valaki fülhallgatón is hallgatja azt a műsort,amit én is hallgatók a TV hangszóróján keresztül(egyidejűleg!),milyen csatlakoztatási lehetőséget ajánlotok?

2012. máj. 23. 16:43
 10/20 anonim ***** válasza:
Optikai hang mindegyiken van, azt kötöd egy erősítőhöz és az erősítőn van 1000 kimenet.
2012. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!