Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik konzolt érdemes megvenn...

Melyik konzolt érdemes megvenni? Többi lent:

Figyelt kérdés

A kérdés adott: PS3-at vagy Xbox360-at érdemes venni?


PS3 320GB, egy kontroller ~77k

Xbox 360 MW3 edition, 2 wireless kontroller, 320GB cserélhető merevlemez, mw3 játék ~98k


Melyik gépet válasszam? A "szeriális" játékok közül kifejezetten a Halo (3-reach) ami érdekel, de az sem igazán,


Melyiknek kényelmesebb a kontrollere? Eddig egy profi PCs gépen játszottam (MW3-BF3 stb.)

És van egy Xbox360 Windows kontrollerem.

Hogy PS3-Xbox ra könnyebb e átszokni gamer egérről?


Melyiknek van szebb grafikája, akadásmentes szép játékmenet, egy Pana. Viera plazma TV-n játszanám.


Itt az ár nem számít sokat, ne az legyen a főbb szemszög. Melyik nyújt jobb felhasználói platformot. Az sem számít kikkel játszanám, vannak Boxos és PS3-as barátaim is.


Ami igazából nem tetszik az Xboxban az az hogy havonta/3havonta/évente kell Live-t venni hogy tudjak multiplayerezni.


Ps3-ban a BlueRay lejátszó nem különösebben izgat filmek szemszögéből sem.


Köszönöm a válaszokat sokat segítetek nekem ezzel:)



2012. máj. 25. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeriális játékok alatt exkluzív játékra gondolsz?

Biztos nem érdekel egyik sem? Legjobb játékok szerintem a PS3 exkluzívok (God of War, Uncharted, Infamous, Gran Turismo, és még szép hosszú lenne a lista).


Kontroller: mindkettő jó, kényelmes, mindkettőre ugyanolyan könnyű/nehéz lesz átszokni.

Kell majd pár hét, hogy belejöjj a játékba és ne csak folyton a respawn-ra várj.


Grafika: szinte ugyanaz, ps3 exkluzívok hajszállal szebbek, de nincs hatalmas különbség.

Akadásmentes játékmenet: mindkettő akadásmentes (kivéve, ha szarul írják meg rá a játékot, ami ritka).


"Melyik nyújt jobb felhasználói platformot"

Ez nem tudom mi akar lenni.


Ár: nem tudom hol láttál te 77-ért PS3-at, 320 gigás ajándék HDMI-vel 62k platinumshop-nál (és ennél még van olcsóbb is, csak ez a legmegbízhatóbb, szóval ezt szoktam alapnak venni).

70-ért már lehet kapni játékkal meg hdmi meg mindennel együtt.

Box meg gondolom nem gyári/bolti verzió, 2 joyyal meg nagyobb vinyóval, de az is túlárazottnak tűnik.


Ha nem tetszik, hogy fizetni kell a multiért: PS3

Vagy ha mindenképp fizetni akarsz akkor is PS3, és ott a PS+ miatt kapsz minden hónapba pár ingyen játékot.

Blu-ray még ha filmek miatt nem is érdekel, de játékok szempontjából is előny, nem kell kispórolni semmit a DVD korlátai miatt, rápakolnak mindent 1080p-be és még marad is hely.


Egyértelműen a PS3-mat javaslom, boxal sem jársz rosszul, játszani azon is lehet, de mégsem egy PS3.

2012. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Énis csak megerősíteni tudom az előzőt vegyél ps3 at!

De küldök egy linket ami megmutatja milyen fontos a blu-ray a bf3nál (ez xboxon van ps3on nincs)

[link]

vagy lessz 2dvd-s

2012. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző:


viszont a kérdező 320 gigás boxról beszélt, amit te linkeltél meg írja is, hogy csak vinyó nélküli boxon gyengébb a textúra.

2012. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2. válaszoló!

Tem mennyire vágod az ilyet? Az XBox-ba rohadtul nincs blu-ray! A PS3-ba van!

2013. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!