Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Jövőre felvételizek gimibe és koleszos leszek. Kellene vmi jó laptop filmnézésre, netezésre, játékra. Meg ugye a sulihoz is kell. Maximum 130 e Ft-ot szánnék rá.
2012. máj. 27. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, filmnézés és netezés nem gond ennyi pénzért, de a játék itt 100% kilőve.
2012. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 YourDestiny ***** válasza:

Ezek kiváló laptopok, a tartóssága miatt én az Asus-t preferálom:


[link]


[link]


A grafikus kártya nem egy lélegzetelállító, de ennyiért ne is várj olyan videokártyával ellátott vasat, ami alkalmas lesz komoly játékokra. Ebben valamivel komolyabb graf van, természetesen drágább is:


[link]


Ez valamivel olcsóbb, valószínűleg a kisebb HD-nek köszönhető be. A grafja is gyengébb. Az 520M és 520MX között van némi különbség:


[link]

2012. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az első és az utolsó amit linkeltél igen teccik :D
2012. máj. 27. 17:06
 4/9 bp1985 ***** válasza:

a tartóssága miatt én az Asus-t preferálom:



Addig, amíg nem dolgozol szervizbe:)

2012. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Nekünk eddig minden bevált, ami Asus. Hosszú évek alatt még sohasem volt gond egyik kütyüvel sem, eddig csak pozitív tapasztalatokkal szolgálhatok :)
2012. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem Asus, Acer és HP-Compaq-ról van saját tapasztalatom, és egyikkel sincs gond.

Viszont nekem érdekes módon minden működik, sosincs semmilyen hiba, pedig szinte minden márkából van itthon valamilyen.

2012. máj. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló írta hogy játékra ilyen nincs. JÓ jó én nem need for speed run-ra fifa12 stb...-re gondoltam. Maximum Nfs undercover ami a legerősebb lenne azok közül amiket felraknék rá !
2012. máj. 28. 19:57
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
Az Undercover is nagyon-nagyon kérdéses.
2012. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Azt válaszd, amelyikben az 520MX kártya van (nem a sima M, hanem MX). Azzal talán. Jobban nem hinném, hogy találsz ennyiért.
2012. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!