Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SONY VAIO VPC-EH3S6E/W-ről...

SONY VAIO VPC-EH3S6E/W-ről vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


ezt néztem ki magamnak, 150000 Ft-ért szerintetek megéri? Mennyire jók a Sony laptopok? A másik márka, amin még gondolkodom, az Dell.



2012. máj. 28. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb Windowsos márka, viszont pont ezért drága is, pl. ez a laptop amit 150-ért adnak más gyártónál kb 120 lenne, igaz, külsőre meg egyéb dolgokban kevésbé minőségi, de hardveresen megegyeznének.


Játékra ez alkalmatlan (mint az összes többi laptop, de ez még inkább), netezésre meg egyéb dolgokra jó, ha nem zavar, hogy olcsóbban is tudnál venni hasonló teljesítményű laptopot akkor vedd csak meg.

2012. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angelu$ válasza:

Nem rossz a Sony sem, meg a Dell se, csak ne Inspiront vegyél, ha az mellett döntesz. :D

Mire szeretnéd használni? Meg mennyi a max. összeg amit elköltenél rá?

2012. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egyetemre kellene, plusz filmnézésre, netezésre, zenére,szóval alapszintű felhasználásra. játszani nem fogok rajta, viszont fontos lenne, hogy jól bírja az akksi (mondjuk ez majd tőlem is függ, gondolom.:))

Kb. 180 000 Ft lenne a max. keret.

Az Inspironnal mi a baj?:)

2012. máj. 29. 08:10
 4/5 Angelu$ válasza:

Az Inspironnak rossz a hűtése, a billentyűzete, rossz az összeszerelési minősége, egy határozottan nem ajánlott gép.


180.000 ft-t, erre a célra van több gép is, ami igazán jó vétel.

Pl:

Lenovo Z575

HP 4530

HP 4535

Toshiba Satellite L750

Dell Latitude E5420

Keress rá a Google-ban, mind jól használható gép, megbízható gyártóktól.

Én a helyedben, egy Proobokot vennék, az jól is néz ki, jó az össze szerelési minősége, és a garancia idő is elég jó. Vagy esetleg még a Lenovo z575, az is jó választás, és vele, akár még játszani is lehet,néhány játékkal, persze nem max. grafikán, de még is csak... ha meggondolnád magad. :)

2012. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő válaszokat!:) Szerintem akkor marad a Dell Latitude


Nagyon hálás vagyok a segítségért!

2012. máj. 30. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!