Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ennek a fényképezőgépnek a...

Electronicperson kérdése:

Ennek a fényképezőgépnek a hozzá való optikával mekkora az optikai zoomja?

Figyelt kérdés

[link]


Akárhogy keresem nem találom ,hogy ennek az objektívnek a fényképezőgépen mekkora a zoomja. Mindenhol csak azt írják ,hogy objektív határozza meg. Köszi :)


2012. máj. 29. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
55/18 cirka 3 szoros.
2012. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze ha raksz rá egy másik objektívet akkor más lesz a zoom.
2012. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 29. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes egyébként hogy már régóta fotózok, de az hogy hányszoros a Zoom az nekem nem sokat mond. Azaz én jobban tájékozódom ha azt olvasom hogy 18-55-vagy 80/200 vagy 75/300 szóval. Egyébként igen 3*os zoom.
2012. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem ez lenne az első tükörreflexes gépem :)
2012. máj. 29. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz ez kezdésnek. Majd pár hét alatt rájössz vele, hogy a zoom semmit nem számít, csak a puszta milliméter adat. És hogy a legjobb képminőségű obik a fixek, amiknek a zoomja kereken 1.


(A zoom a fókusztávolság tetejének és aljának hányadosa)

2012. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jujj, várj, nagyon FONTOS!


Ne a 18-55 DC obit vedd, hanem a 18-55 IS-t. 10 ezerrel drágább, de a képminősége sokkal jobb az objektívnek és van használható stabilizátora is. Tényleg sokat jelent, nem bánod meg, még akkor sem, ha egy hónapig neked kell érte porszívózni, söpörni, felmosni meg mosogatni is.


[link]


[link]

2012. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!