Pink07 kérdése:

Az xbox 360 kontrollerhez, milyen kiegészítőt kell vásárolnom, hogy elemek nélkül játszhassak?

Figyelt kérdés
Két elemes kontrollerem van, és szándékoztam venni egy töltőkábelt. Azt hittem, hogy egyszerűen ennyi, van a kábel, ami feltölti a kontrollereket, és mehet a játék elemek nélkül. Ám beleböktem az akkumulátorokba. Lehet, hogy, mivel nincsenek elemek, akkor kell egy akkumulátor, hogy a töltőkábel azt töltse fel? Vagy erre nincs szükség, és elég ha megveszem a töltőkábelt, hogy az elemek nélkül játszhassak?

2012. máj. 31. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég a töltőkábel, múltkor feljött a haverom, és hozta s saját kontrollerét, plussz a töltőkábelt hozzá, az enyém meg pont lemerült.


Szóval elemet ki, töltőkábel a 360-ba, és működött is. :D

2012. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a kábel fetudja túlteni a kontrollert, úgyértem valami aku van ebbe, hogy nincs ellem benne?
2012. máj. 31. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Te a Play and charge kitre gondolsz.

Így néz ki: [link]


Ez tulajdonképpen egy aksi, amit a te "elemtartód" helyére teszel be, a kábellal feltöltöd, majd míg le nem merül tudsz játszani. Ha lemerült, akkor pedig csak rádugod a töltőre (a töltés idejére vezetékes joy-t varászol a wirelessből) és közben tudsz játszani. Ezért play and charge ...játsz és tölts

2012. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ezt mondom én, hogy ha a Play and Charge kitből csak simán egy kábelt veszel (amire kicsi az esély, de próbáld meg), akkor vezetékes kontrollerként tud a 360 kontroller funkcionálni.


De ha nincs hozzá való akksid, akkor elég ha csak kiveszed az elemet, meg tartót, és bedugot ezt a kábelt a kontrollerbe. Úgy is fog működni. Ennyi.

2012. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 XDancsi válasza:
Töltő kábel vagy akumlátor
2012. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!