Maka1234 kérdése:

Nemtudok dönteni melyik kiegészítőt vegyem megaz xbox 360-omhoz?

Figyelt kérdés

Első lehetőség egy kinect , tetszik a forza 4 ,star wars , harry potter megmég biztos sok jót adnak ki, 2. egy kormány

Gyári kormány amit már nem gyártanak használtan vagy 10 ért valami gagyibbat de legalább kormány vagy okt 10 én az új fajta kormány abba csak az nem tetszik hogy a levegőbe kormányozni?!... , 3. ik lehőség egy 23 inhes led monitor a szobámba. Melyiket ajánlanátok?


2011. szept. 18. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom és mit tennék.

Ha kormányt vennék, akkor csakis a Fanatec Porsche 911 GT2-es kormányt venném meg, de az drága.

A Kinect nem rossz, de komoly játékban nem tudnám elképzelni.

Tehát marad a 23"-os monitor.

2011. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor a mirosoftos kormányok se valmi jók?
2011. szept. 18. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Az anyaghasználat nem tetszik és szerintem annyit nem ér, amennyiért árulják (bár a Fanatec sem, de az legalább igazi prémium minőség).
2011. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sárkányfűárús ***** válasza:

Nekem van Kinect....baromijó móka!

A kormányban ahogy írják, nem érdemes olcsót venni,mert szar.

A monitor is jó választás.

Szerintem vagy monitor vagy kinect.

2011. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!