Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan oldhatnám meg, valaki...

Hogyan oldhatnám meg, valaki segítene? Tablet kérdés!

Figyelt kérdés

Vettem pár napja egy tabletet, itthoni wifit még nem sikerült megoldanom. Szeretnék letölteni az android marketről dolgokat. A gyári böngészője nagyon lassú, ezért ha fogok is valahol, lehetetlenség kivárni, míg betölt, ráadásul a Google Play (android market) sem tölt be, mert kb. 5 másodperc töltés után kidobja, hogy túllépte a MEGADOTT időkorlátot, de sehol nem találom ennek az időkorlátnak az átállítását.


Felmentem gépről a marketre, és volt egy játék meg egy böngésző amit beszereztem volna. Az e-mail címem és a tabletem már be volt állítva, mikor rákattintok az install-ra, kidobja, hogy egy pillanat és a letöltés indul, aztán kiírja kipipálva, hogy hamarosan megkezdődik a letöltés a tabletedre. Ez volt tegnap és azóta semmi. Gondolom a tablettel kellene felcsatlakozni,de a gyári böngésző annyira lassú, hogy lehetetlenség bármit is elérni rajta, itt a google-ban meg sehol nem találom az opera tablet verzióját letölthetőt (persze, a marketről igen, de azzal nem sokra megyek, ha kiírja, hogy hamarosan megkezdődik).


Szóval már az is rengeteget segítene, ha valaki linkelne nekem egy gyors és használható böngészőt tabletre, amelyet le tudnék tölteni, illetve aki ellátna tanácsokkal, azt nagyon megköszönném.



2012. máj. 31. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy rácsatlakozva a netre tabon és nem vagy ott bejelentkezve a google fiókodba akkor nem is fog elindulni a letöltés a tabon. És ez nem függ attól, hogy a böngésző milyen gyorsan tölt be, mert nem ott kell a tabon a play-t használni.


Mindensetre ha van fájlkezelő rajta, akkor pl. innen be tudod szerezni a szükséges dolgokat, aztán átmásolva a tab-ra telepítheted is őket:

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, van.


De épp ez az, hogy böngészőről sem tölt be, a google play meg amúgy sem, ha van net, azt írja túl lépte a megadott időkorlátot (kb. 6 mpig gondolkozik) . Azzal mit csináljak? Időközben operát már sikerült szereznem.

2012. jún. 1. 19:49
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Ahhoz hogy segítsek, tudnom kéne egy- két dolgot:

- a tablet màrkàja, neve

- mien internetet hasznàlsz ( wifi, mobilnet stb. )

- a google played verziószàma

2014. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!