Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szakadozik a DVD lejátsz...

Miért szakadozik a DVD lejátszóba a film?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, hogy néha egymás után többször is 5-10 másodpercet előrébb lép a lejátszásban kisebb kattogások közepette. Ez mitől van és hogyan lehetne kiküszöbölni?
2009. júl. 1. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindegyik filmnél ilyen?
2009. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg karcos a dvd-d hátulja...nekem is szokott ilyen lenni
2009. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyet csinálni, de ha másik lejátszón nézem, semmi baja.
2009. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott ilyen lenni.Múltkor néztem a kedvenc sorozatomat a Lost4-et saját dvd,díszdobozos.Valószínűnek tartom,hogy azért ,ert új a cd vagy pedig gyorsan vették rá a cd-re,vagy karcos a cd alja,esetleg,poros,koszos,törölgesd meg és indítsd újra.

Tényleg idegesítő,ha közbe akad,fel tudnék robbanni

2009. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vagy lehet esetleg a DVD minősége nem a legjobb.. és kezd elveszni róla az adat. Sajna pár lemezem tönkre ment már így. Pedig 4-8* nagyobb sebességgel sosem írtam.
2009. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez tényleg nagyon idegesítő dolog.

Nem mindegyik ilyen, csak 1-2. De most átmásoltam egy másik lemezre azt, ami szakadozott és most már jó. Szóval szerintem a dvd lemezzezel volt gond.

2009. júl. 2. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyél kártyaolvasót! Meg memöriakártyákat! Tárold azon a filmeket! Máris kiküszöbölted!


Én már alig várom hogy kimenjen a divatbol ez az Optikai adattárolás, és mindent memöriakártyákon meg pendriveokon lehessen kapni!!

2009. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!