Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felirat? Van egy film van...

Felirat? Van egy film van hozzá feliratom is belehúzom a lejátszóba de nem történik semmi? Nemértem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj,hogy a film és felirat név egyezzen,persze a kiterjesztésük más a végén, és egy mappában legyen. Elvileg akkor működnie kell.

Te milyen lejátszót használsz? Én jártam úgy egy filmmel,hogy csak a BSplayerben tudtam a feliratot nézni, másban nem.

2009. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen..., kisbetű-nagybetű is megegyezzen...akkor ha elindítod, auton megjelenik a felírat is. (kivéve wmp)

Milyen lejátszód van?

2009. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egy mappába tettem ugyanazon a néven

így sem jó

media player egyébként a lejátszó, az rossz??

milyen lehetőségek vannak még, másik feliratot nem találtam hozzá.

2009. szept. 22. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:

21:23-as vagyok .

Nincs véletlenül kikapcsolva a felirat? Mikor megy a film, akkor jobb klikk az egérrel, és a "dalszöveg, és feliratok" -at nézd meg, hogy mire van beállítva!

2009. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha meg nem ugyanolyan a felirat és a film fájlneve akkor pl. a KMPlayerben lehet társítani a feliratot a filmmel kézileg.
2009. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

VLC mediaplayer! Eddig ez a legjobb lejátszó, bár néha egy kicsit behülyül(lehet a gépemet kéne már újratelepíteni...)

A lényeg ugyanaz(film/felirat azonos néven egy mappában) és voilá!!

:)

2009. szept. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egy mappába mégis h tetted ugyanazon a néven? :O ez érdekelne :D
2009. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xyzrt.avi és xyzrt.srt így lehet egy névvel, de más kiterjesztéssel...
2009. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!