Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan telepítsem/frissítsem...

Hogyan telepítsem/frissítsem az mp3 lejátszó szoftverét?

Figyelt kérdés

régebben telepítve volt már,volt is már zene a lejátszón,de most nem működött.valószínűleg frissíteni kellett...

=>a szoftvert újra felraktam,mert a gépem újra lett telepítve...szóval már nem volt meg a program,ami kell.


-->tehát felraktam.ezt a programot így jeleníti meg a gép,h.:


MP3player Product Tool 5.12.


szóval programon belül "mass product tool"-ba mentem,a következőket írja ki:


USB port mapping list is empty.identify port now?

rámegyek h.nem.


kiadja a firmware-es ablakot...


felül ez van: found total 0 USB device,0 DISKS,0 ADFU


firmware sáv üres

import firmware-re kattintok,sikerül beilleszteni ide az mp3 programmját...(de csak ha bent van a lemez)..


a download gomb szürke,inaktív..


és innentől semmi..hogyan tovább?fel se ismeri az USB-t..hogy frissítsem vagy mit csináljak??



bocsi,h.ilyen részletes vagyok,de gondoltam hátha így könnyebben átlátható a dolog,nagyon elakadtam,már 3x végigcsináltam ezt...:((


2009. júl. 1. 16:52
 1/4 A kérdező kommentje:
#programját
2009. júl. 1. 16:53
 2/4 A kérdező kommentje:
a mp3 lejátszó direkt USB-s, nem kábeles...mégse jelenik meg új meghajtó mikor bedugom....(((
2009. júl. 1. 16:55
 3/4 A kérdező kommentje:
an gond.azt írja nem ment át a WINDOWS logo tesztelésén.inkább mellőzem a telepítést....:(
2009. júl. 1. 16:59
 4/4 A kérdező kommentje:
kipróbáltam egy pendrive-ot is azt gond nélkül felismeri a gép.
2009. júl. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!