Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 82cm fullHD LED TV - de melyik?

Radioactive90 kérdése:

82cm fullHD LED TV - de melyik?

Figyelt kérdés
Samsungra gondoltam, állítólag jobbak mint az LG-k, a Sony meg drága, és szerintem nem is jobb. Olyan 100-120-130 körül kéne, HDMI és scart fontos, na meg a fullHD is, ha belefér az árba a Samsung smart TV-je se gond... nem játszani kell, így a válaszidő kb. mind1, meg az ehhez tartozó további specifikáció is, filmeket nézni kell, meg tévézni (igen, még csinálok olyat :D). Válaszokat köszönöm! Pláne ha márkán kívül típust is tudtok!

2012. jún. 3. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól gondoltad. Samsung UE32D5000, vagy ha belefér, UE32D6500.
2012. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És esetleg nagyobb képű plazmák? Vagy azok árban már nincsenek ott? Igazából nem tudom, hogy a led-del szemben mi a hátránya és az előnye az lcd-nek meg a plazmának...
2012. jún. 3. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Válaszidő bizony fontos, mert egy akciódús jelentetnél, sok mozgásnál ha utánhúzás van, az kínos.

Nekem philips 102-es LED van, 100hz-es, én rendkívül elégedett vagyok vele.

Médialejátszója is kiváló, még semmi sem fogott ki rajta.

Van rajta SCART is.

Van 82es is, az a 4000es sorozat, ha jól emlékszem.

2012. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vagy 15 éve van egy Philips TV-m, tökéletes annak ellenére, hogy kétszer vágott bele a villám... először azt hittem képcsöves, vonalakat húzott a képre meg minden szart, de egy év után (igen, türelmes ember vagyok :D) megszűntek a csíkok... aztán mikor másodjára is bevágott a villám, és a szomszéd szobában a TV megint kampó, ennek már meg se kottyant :D De megjegyzem, ez még az a régi katódsugaras version... Szóval a Philips-szel jó a tapasztalat, csak a Samsungot most jobban ajánlják, nekem meg évek óta mindenből Samsung van kivéve TV-ből... :)
2012. jún. 4. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából a 3 év garancia miatt ajánlott a Samsung is, én direkt olyan tv-t kerestem, aminek nem bevonatos a képernyője, hanem matt, szerintem sokkal valósághűbb a színe. Az meg külön rossz benne, hogy látom benne magam, olyan, mint egy tükör. Egyik havernak ilyen Samsung van, engem nagyon idegesít.

A hertzre is érdemes figyelni, a Sony BRAVIA pl 50 hertzes, de a BRAVIA engine felkonvertálja és olyan, mintha 100 lenne. (de az attól még 50)

2012. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jún. 5. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!