PS Vita tudnivalók?

Figyelt kérdés

Hello, legyetek szívesek, hogy mindent amit tudni kell a ps vita készülékről (mit érdemes hozzá venni, memória kártya, wifi vs 3g, hol érdemes beszerezni a garancia szempontjából, tapasztalatod ha rendelkezel ilyen géppel) azt megosztjátok velem.

Előre is köszönöm a válaszaitokat !



2012. jún. 4. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Memóriát mindenképpen vehetsz, bajod nem lesz belőle )ha használtan veszed pl. és nem kapsz hozzá memót, akkor mindenképpen vegyél min. 4-8gigásat) A csak wifis VITA sokkal olcsóbb, mint a 3G nagytesója, bár ha van otthon wifitek akkor szerintem teljesen felesleges a 3G+ ezért még fizetned is kell a szolgáltatódnak. Meg mire használnád? Ha otthoni akkor elég csak a wifi, de ha mondjuk utazásra hogy elüsd az időt (persze csak Magyarországon belül) akkor talán érdemes az a 3G, mert nem biztos hogy mindenhol van wifi. Persze ezek csak akkor fontosak ha net mániás vagy mint én:D

Ahol érdmes: konzolvilág és platinumshop

Itt vannak az árak:

Konzolvilág: csak wifi: 61.900Ft, wifi meg 3g vel: 81.900Ft

Itt 12 hónap garanciát kapsz.

Platinumshop: wifi: 62.900Ft, wifi meg 3G: 82.500Ft

Itt viszont nem tudom a garancia időt, de minimum fél év itt is:)

Nincs ilyen gépem, de tudok róla pár fontos dolgot:)

További jó péesezést:D

2012. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!:)

Hát az a helyzet, hogy nem nagyon vagyok otthon, elég sokat utazok szóval nem ártana egy 3g, de néztem a net havidíját a T-mobilnál... van olcsó csomagjuk ill. kevésbé olcsó is. Milyen infokat tudsz még róla egyébként?:)

2012. jún. 4. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Most inkább a problémákról számolnék be.

Nagyon sokan (főlleg a kiadást követő napokon), panaszkodtak a lassult képernyőre, a wifi-ki/be kapcoslásnál is problémák voltak. Ebből párat szinte azonnal megoldottak egy frissítésel. De azért még mindig maradtak hibák (persze ez általános hiba, valószínűtlen hogy PONT a te géped szaródik el)

Itt van pár videó is a hibákról:

http://www.youtube.com/watch?v=vJeupbv0Hvo

http://www.youtube.com/watch?v=ONL3B0syffA


De ez ne tántorítson el, tényleg nagyon jó kis gép:)

Ha van még valami kérdésed ami érdekelne, technikai infók ilyenek csak írj egy üzit:D

2012. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá, hogy ezek tényleg rohadt ritka hibák.

Olyan, mint pl. PS3-on is van sárga led, de ez szerintem az eladott készülékek max 1-2%-át érinti, ha meg garanciás akkor úgyis javítják/cserélik.

Szóval a hibák miatt ne menjen el a kedved.

Amúgy nem nagyon tudok rosszat mondani a Vita-ról.

2012. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze persze azért is írtam hogy valószínűtlen:) Csak jó tudni hogy van/volt ilyen:D de ha szépen odafigyelve használod baj nem lehet. A SONY eddig csak jókat csinált, amikor kijött vettem egy psp1000-ret. Azóta megvan. Hibátlanul működik.. és azóta 5x leejtettem betonra és csempére kézmagasságból véletlenül. Egy szál baja nem lett. De a VITA-t próbáld meg nem dobálnixD
2012. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!