Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gran Turismo 5-nél ha versenye...

Gran Turismo 5-nél ha versenyeket nyerek tényleg lehet pénzt nyerni a játékban és ezáltal újabb kocsikat vehetsz? Hol mutatja a játékban hogy mennyi pénzem van? Vagy hogy működik ez az egész?

Figyelt kérdés
Azért nem tok semmit mert most vettem a játékot vadiújan és kevés benne a kocsi azt írták h nyerni kell versenyeket és kapok pénzt és vehetek rajta autókat! de hogy kell? én hiába versenyzek nem kapok pénzt! vagy hol kell megnézni hogy mennyi a pénzem? nem értek semmit! Vagy ez csak akkor működik ha van netkapcsolat? Vagy a singlében is működik?
2012. jún. 5. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is.

Ha betölti a főmenüt, ne az arcade módba, hanem azt hiszem gt mode-ba lépj be.

Akkor a felső résznél lesz két lehetőség piros, és kék színű opció, az egyiknél te versenyzel, a másikban a sofőröd vezet, de mind a kettőben pénzt nyerhetsz.

De legelőször, ha jól tudom, egy használt kocsit kell venned az used cars opcióban, és azzal kell kezdened kis pénzért. De azért nézd meg a garázsban, hogy nincs-e kocsi benne.

Egyébként a pénzedet, a képernyő legfelső részénél láthatod.

2012. jún. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ugye nem a GT 5 Prologue verzió?
2012. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha értem kösz! sztem nem proluge! nincs ráírva a tokra h proluge! de am remélem internet nélül is lehet kocsikat szerezni mi?
2012. jún. 5. 05:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha, lehet net nélkül is.

A net csak online versenyekhez van, meg az online collector-ban tudsz még néhány gépet venni.

De offline-ban is tudsz pénzt gyűjteni.

Egyébként nem tudom hogy tudod-e, de mostanában olvastam hogy a fejlesztők, bővíteni fogják a játékban használható kocsik számát, pl(A8,Q7,BMW7,merci S osztály, ML,.....

szinte minden létező kocsi elérhető lesz idővel, de persze pénzbe fog kerülni, amit neten keresztül fogsz tudni lebonyolítani.


[link]

2012. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!