Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Menyire éri meg xbox 360-at...

Menyire éri meg xbox 360-at venni? 14/f

Figyelt kérdés

Szóval szempontjaim: :)

-esetleg kinövöm

-drága de nagyon jó szerintem

-ha esetleg megunom akkor nagy pénzpocséklás volt

Szerintetek?

Vélemények?

Mit nézzek még?/Milyen szempontokat ajánlatok még?



2012. jún. 5. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem éri meg.

Ez egy dologra jó, hogy tökéletesen elpazarold a szabadidőd, ergó csak hátránya van, semmi előnye.

De ha sok az időd, és nincs mivel lefoglalnod magad, akkor jó szórakozás.

(Nem tanulás és sport helyett, hanem mellett.)

Szempontokon pedig nincs mit "ajánlani".

2012. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja hát nekem van egy a szekrényben én is pont 14 évesen vettem pont júniusban. Elvoltam vele egy másfél évig, aztán meguntam. Vegyél inkább egy BMX-et vagy valami hasznos dolgot.
2012. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, mindenki szórakozzon szerintem szabadidejében azzal, amivel szeretne.

Én 3 éve vettem, most vagyok 18, még mindig eljátszogatok vele néha-néha.

Nem lettem sem kocka, sem függő, sem begyöpösödött szerencsétlenség és még csak idegbeteg vadállat sem tőle.

Nagyon jó árban lehet már kapni használtakat, amit ha megunod 1-2 év múlva még mindig el tudod adni viszonylag nem nagy veszteséggel.

2012. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valahol igaza van az elsőnek, de feltételezzük, h sport és tanulás után játszanál.

Igazából ezt neked kell tudni, h mennyire éri meg.

Én hamar ráuntam a pc fejlesztésére, 2007-ben vásároltam xboxot, azóta csak lemezre meg reflashre költöttem, viszont mindig elsőként játszok a játékokkal és nem kell izgulni a gépigényen.k

Persze azt is tudni kell, h nem vagyok fps fan szal nem zavar a kontroller meg nem vagyok belebolondulva a grafikába, mint a pc-sek.

A multi se foglalkoztat, szal nekem az xbox elég tökéletes választás volt.

2012. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz, akkor vedd meg! A szabadidődet meg úgy osztod fel ahogy akarod. Ha esetleg megunod, akkor lazán el lehet adni jó áron. (én pár héttel ezelőtt adtam el egy ps2-t 20k-ért :D) Ár szempontjából pedig nem olyan drága, mert egy olyan gép, ami viszi a legújabb játékokat az kb. 200k.

Úgyhogy neked kell döntened, hogy akarsz e játszani. :)

2012. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A városi focicsapat igazolt játékosa vagyok szóval ebből a szempontból semmi gond.

A tanulmányi eredményem 4.6 szerintem azzal sincs gond.

A szabadidőmben haverokkal vagyok és gépezek. Ja meg zenesuliba is járok...

:)

A vélemények nagyon megoszlanak úgylátom. Komoly döntés lesz ez :)

Am 85 rongy- ért 3 játékkal nem rossz :D

Kinect 250 GB-s konzol 1 kontroller Crisys 2 Forza 3 Kinect Adventures + 3 hó GOLD előfizetés

2012. jún. 5. 19:45
 7/10 roniesnoel válasza:
100%

Mi fél éve vettünk xbox 360 slimet két kisfiúnknak 5 és 9 évesnek,én csak ajánlani tudom sok játékot lehet rá kapni akár használtan is, és amiért mi is mellette döntöttünk jóval olcsóbb még mindig mint egy ilyen tudású pc-t összedobni.

Így 40-hez közel bizonyos játékokkal még mi is eljátsszunk vele a férjemmel, pedig nem vagyunk játék és tv függők sem,de néha jó kikapcsolódás munka után.Kinect-tel meg szuper pláne ha a barátok is beszállnak a játékba, jókat lehet nevetni a másikon.

Úgy tudom,hogy újan a konzolstudio.hu a legolcsóbb.

2012. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ukulukumixD ***** válasza:
nem éri meg csak ha nagyon pénzes vagy
2012. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Chh.. szerintem tökéletesen megéri, olcsóbb mint pl. egy jó pc konfig, arra van hogy bekapocsolod és játszol.. Én kocka vagyok pc-n és boxon is egyaránt, főlleg fps-el tolom.

És jó szociális appok is vannak rajta + media center amivel zenét hallgathatsz filmet nézhetsz vagy amit akarsz..

Szerintem hülyeség a kinect, normális játék nincs rá csak 8 éveseknek. De ez az én véleményem, nagyon is megéri megvenni. Bár mondom én más játékokat tps és fpsn kívül nem próbáltam:)

2012. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mindedj válasza:
Szerintem a 4.-nek igaza van. Ha gépet vennél rajta egy idő után jönne a gépigény. Én tavaly előtt karácsonyra kértem gépfelújítást nem 1 csúcs szuper gép lett , de már kezdi azt ,hogy éppen elviszi az újabb játékokat. Ha a tanulás + a sport mellett marad időd akkor szerintem megéri , kinectet nem tudom akarsz-e hozzá de azzal is mozogsz és nem tudom melyik kommentelő írta , hogy barátokkal jókat lehet hülyülni rajta , én is így voltam ps2 eyetoyyal , és nagybátyámnál amikor elmegyünk szoktam vele játszani szerintem tök jó. :D
2012. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!