Karcsi22 kérdése:

Az x-boxom-hoz kinectet készülődők venni, de elég sok negatív kritikát hallottam a termékről, szerintetek érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért ?
2012. jún. 6. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:

neten keress teszteket itt elég sok agyhalott van.

nekem van már lasssan 1éve semmi baja mondjuk még egyszer sem vettem hozzá játékot demokkal szoktam de gyerekeket jobban leköti az ugrálás


[link]


[link]

2012. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert gyerekeknek való.

12-13 éves korig.

Afelett az egyetlen értelmes szolgáltatás a beszédfelismerés, ami jól használható, de kevés játék támogatja és csak erre szerintem drága kissé...

2012. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki valahol, majd döntsd el, használnád-e. Engem 17 évesen is lekötött(Kinect Sports). Nagy buli, rendkívül addiktív, de ha nem veszed elő legalább havi 1-2x, akkor szerintem sem éri meg. De demóztattunk már 30-60 éves tanárokat is(szintén Sports-al), és nagyon élvezték, szóval a koron nem múlik!:)
2012. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2012. jún. 8. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem korhoz kötött dolog, de tényleg csak akkor érdemes ha legalább hetente használod és nem csak havonta 1-2 alkalommal veszed elő. Én nem is vettem mert nem játszok annyit xboxon pláne nem kinecttel, így ha szükségem van rá kölcsön kérem a szomszéd gyerektől és ennyi. Szerintem először próbáld ki a dolgot ha tetszik vedd meg ha nem nem.
2012. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!