Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős görcs, húzódás a méh...

Erős görcs, húzódás a méh környékén? Tapasztalt valaki hasonlót? Nemvárt után egy nappal teszteltem x-epil, mártogatóssal, az negatív lett, ma már hatodik napja késik. Érdemes lenne tesztelni megint, igaz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj megint es ha nem mutatja ki most sem akkor nagy valoszinuseggel nincs baba.
2012. jan. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A húzódást én is éreztem mikor terhes lettem.Szerintem baba lesz!Tesztelj reggel megint!Drukkolok!Majd írj!
2012. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert nem mindenkinek mutatja ki az elején. Tezstelj és írj mi lett! Dukkolok!
2012. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Reggel tesztelek :)

Más tünetem nincs,ezért nem hiszem,de nagyon örülnénk :D

Egy egy pillanatra érzem napközben is,de éjjel,alig tudtam megfordulni,érdekes érzés volt.....

2012. jan. 19. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mit mutatott a teszt?Szerintem ott van már az a második csík is,csak nagyon halvány lehet,és nem látod!Drukkolok nagyon!Írj majd!
2012. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy.....nem teszteltem még....várom hátha jelez a cicim pl.....nem hiszem......
2012. jan. 20. 13:38
 7/8 A kérdező kommentje:

Teszteltem......na?????????

Egy csík se....ilyen az én formám :S

2012. jan. 20. 16:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Most reggelre lett rajta controll csík.....ennyih....nincs babó :(
2012. jan. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!