Kb. mennyiért cserélnek képcsövet egy régi tv-ben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, hogy megéri- mert már 14 ezer forintért lehet venni újat.

2012. jún. 7. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem mert nekem volt már ilyen gondom a képcsövet cseréltetni kellett volna de 20 ezer lett volna maga a képcső plusz 6ezer ft munkadíj. Azért ilyen drágák már mert már nem gyártják és vagy utángyártott alkatrészt szereznek ha még maradt raktárban vagy bontásból. Tényleg nagyon minimális összegért lehet már venni még régi kécsöves tv-t de már egy LCD Tv sem kerül vészesen sokba én 45 ezerért vettem egyet ráadásul HD. Most a Led TV-k a menőbbek azok drágák. Már az LCD is jóval olcsóbb. Én azt mondom felesleges javíttatni már a régi hagyományos TV-ket mert már nem gyártják nagyon kereskedésben sem lehet már kapni és méregdrága hozzá az alkatrész ha úgy kell rendelni.
2012. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. jún. 7. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!