Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lemondom a kábeltv előfizetése...

Lemondom a kábeltv előfizetésemet. Csak RTL klubot szeretnék nézni. Mi a különbség a beltéri antenna és a digitális vevőegység között?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A "mindig tv" már országos lefedettségű. Ingyen jön a MTV1 a MTV2; az RTL, a TV2; a Duna 1 és a Duna 2. Valamint az info csatorna. Ehhez kell egy kis beltéri egység ( a tescoba vettem 2500.- ért. Benne van a csomagban egy pici szobaantenna, meg távirányító.) A kép minősége meg egyszerűen kifogástalan. HD minőségű. Bármilyen TV re alkalmas, mert a digitális jelet a beltéri átalakítja analóg jellé . A TV és a kis beltéri közé kell egy EUROSCART kábel. Ha pedig a TV már digitális, akkor egy HDMI kábel is elég. Mivel nem hittem a működésében, és a szerelők mind hamukáltak a pénzemért, magam raktam össze, és próbáltam ki a dolgot. Remekül működik. Pedig én az orszégnak azon a részén lakok, ahol a mindig tv vételét fehérrel jelölték ( Tata É.i része) Ha valakit érdekel, szívesen megírom a tapasztalataimat is.
2012. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes válasz!
2012. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!
2012. jún. 8. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszett :DD

Tehát kell egy kis antenna, egy MPEG4 beltéri egység ( 2500 HUF a Tescoba), meg egy kis türelem az összeállításhoz. A beltéri egység bekapcsolása után azonnal megjelenik a beltéri egys. menűje ( menű gomb!), és meg kell várni, amíg megkeresi a csatornákat. Ez általában 5-10 perc. Ha kész, azonnal átáll a csatornákra. Ha azt írja ki, hogy "csatorna elcsúszás", az azt jelenti, hogy fizetős csatornán áll. Léptetni kell, amíg az ingyenesek nem jönnek. Azokat meg át kell rakni a "Kedvencek" közé. Jut eszembe, a menűbe először a nyelvet kell beállítani magyarra...

2012. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!