Miért vannak elájulva az emberek a LED TV-től, amikor a Plazma olcsóbb és sokkal szebb képe van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Led-nek jóval kevesebb a fogyasztása
2012. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg többet is fogyaszt. Egyébként az emberek 60%-a nem tud különbséget tenni a kettő között, szerintem pont a LED képe szebb, de ez egyéni. Amúgy meg egyértelmű hogy az újabb termékeket hypeolják.
2012. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyedül a fogyasztás szól a LED mellett, de ha százezrekkel olcsóbb a plazma, akkor pont nem érdekel.
2012. jún. 8. 21:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő van már elég olcsón, 32-es LED TV-t is láttam már 80k körül.


Amúgy meg újabb a LED, tehát ment a marketing, mint állat, hogy milyen állat, sokan el is hitték.

2012. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdemes akkor inkább a Plazmát választani ?
2012. jún. 9. 00:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív.

Ha csak arra kell, hogy filmet nézel esténként, akkor plazma jobb. Napi 3 óránál a fogyasztás elhanyagolható. Beégni már nem égnek, nagyon ritka az ilyen eset.

A LED feketéje nekem szebb, maga a kép összhatása. A Cloudingra kell figyelni, ne legyen fekete sáv alul-felül, de nekem természetesebb képe van a LEDnek, nem bántam meg, hogy azt választottam.

Elsőnek vacilláltam, de mikor egymás mellett láttam a kettőt, akkor egyértelmű lett. Mondjuk fullHDban elhanyagolható a különbség.

2012. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első:


szerintem menj el szemészhez, mert hogy pont a LED-nek jobb a feketéje meg az a természetesebb az elég furcsa.

Oké hogy a LED tetszik, szubjektív, de pont ezek miatt?

Ilyet még senkitől sem hallottam.

2012. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg fajta panel van, pl a Samsung LED tv képe számomra élvezhetetlen a csillogó panel miatt, nekem az nagyon tré.

Direkt választottam matt LED tv-t, nekem ez bejön, szempont volt a fogyasztás is, különben plazma lett volna.

A plazma foszfor lag-ja engem idegesít, azért sem lett az.

2012. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó régi tv-t láthattál, már a 2008-as Panáknál sincs foszfor-lag.
2012. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!