Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tabletet akarok venni de nem...

Tabletet akarok venni de nem tudom melyiket?

Figyelt kérdés
concorde tab 9.7-et sokat olvastam hogy erős néha lassul de az nem számit és a belsejét is ismerem de a wayteq xtab-100is-t is néztem de aban vivante gc800 van és nem ismerem nem találok rola magyar oldalt de inkább vennél malit mert az van a SGSII is szerintetek lehet használtan venném és ugy hallom hogy a concordnak jobbak aszintetikus tesztjei? Ez igaz? vagy talán myaudio series 9 tablet segitsetek lécci!!
2012. jún. 9. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem mindig is az apple ipad-ek voltak a kedvenceim..:)
2012. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le magyarul is, köszi.
2012. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy Wayteq ;)
2012. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem tudom a wayteq-nél erősebb a concorde és a myaudio de most olvastam hogy sokszor nincsen kép a myaudionál ugy hogy az passzolnám a concorde az tetezsik és a wayteq még eza kettő ami még vetély társ ipadet nem nem vagyok kőgazdag

50000-ezrem van rá meg egy kicsi plusz ha átlépem szoval a max amit adnék a tabletért amit veszek az 60 ezer de szerintem inkább wayteq a szép alu hátlap gyönyörü nagyon tetszik nekem de a concordenak jobb a kamerája és állitolag képes 2160p videot is lejátszani és nagyobb a ram orajele áá utálom azt amikor választani kell melyik erősebb a mali-400 vagy ez az ismeretlen vivante gc800?

2012. jún. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!