Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek beats by dr dre...

Szerintetek beats by dr dre studio megéri? Megbízható? (csak olyanok valaszoljanak akiknek van ilyen fülesük)

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 05:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 3 honapja van meg, kenyelmes es szepen szol, nekem nagyon bejott, szerintem megeri. Persze azok akik nem birjak megfizetni ugyis jonnek majd azzal hogy XYZ meg 123 marka ugyanilyen hangminoseget tud olcsobban. Ezzel en nem szallok vitaba, lehet igazuk van, de ha fiatal vagy, es a divat is fontos szamodra valamennyire, plusz a kenyelem, akkor a beats a nyero, mivel ez egy meno marka. Viszont ha csak a hangzas erdekel lehet jobban jarsz egy Sennheiser darabbal, olcsobban.
2012. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled én nekem csak 3 hete van de szerintem ha itt európában akarod megvenni akkor nem éri meg mert itthon vagy 100000 Ft. Én USA-ban vettem 300 usd-ért, de az itthoni árat leszámítva nagyon jó és tényleg megéri (azért nézd meg a bose fejhalgatókat is).
2012. júl. 9. 13:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha a szépség és a kényelem nem számít akkor bose!!! A senheizer nem ez a kategória, az sokkal gyengébb.
2012. júl. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!