Az megoldható, hogy egy Reloop RMX 30 keverőt rákössek jack-en keresztül pl traktor dj-re? úgy gondolom, hogy 2 jack kimenetem van és egyiken egyik a másikon másik jön ki és ezen keresztül keverőbe?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 12:40
 1/2 anonim válasza:

Sajnos ahhoz a hangkártyádon 2 vonali stereo kimenetnek kellene lennie. Vagy 2 hangkártya kellene hozzá, viszont a traktor, amennyire én tudom, nem tudja kezelni a két hangkarit ebből a szempontból.


Anno mikor 2 hangkarival használtam a traktort az egyik a fejhallgatónak volt beállítva, de a mixet a szoftveren csináltam.


Amit te szeretnél, ahhoz egy DJ célokra is megfelelő midi vezérlőre lesz szükséged.

2012. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy videót láttam amin rá volt kötve és az vezérelte, igaz az virtual dj volt am van egy beépített hangkártyám meg egy külsö és én is úgy használtam, de ez elgondolkodtatott :D
2012. jún. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!