Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan és miből tudom megállap...

Hogyan és miből tudom megállapítani, hogy a tavaly decemberben vásárolt (amúgy a rajta lévő matrica szerint az MFR: 2011. 08.23) Xbox 360 Slim 250 GB konzolunk okosítható-e?

Figyelt kérdés

Olvastam már a DVD okosításról, meg az RGH okosításról, de nem igazán sikerült rájönnöm, hogy ezek mit jelentenek; hogy mi változna általuk a gyerekeim gépén, hogy esetlegesen lenne-e negatív hatása is.

Az látom, hogy általában ilyen megoldásokat javasolnak azzal a céllal, hogy utána lehessen majd másolt lemezeket is játszani a konzollal.

(Az nem gond, ha nem tudnak vele online játszani, mert most sem kapcsolódnak vele az internetre.)


Örülnék, ha akár egy privát üzenetben megosztanátok velem, a fentiek miben létét. Amit előre is köszönök.

Ja! Nem gamer vagyok, csak agy nagycsaládos apuka, több kis gamerrel, és azok "nagy" igényeivel. :)



2012. jún. 13. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Nehezet kérdeztem?

Nem tudtok segíteni?

2012. jún. 14. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:
az RGH annyit jelent hogy külső merevlemezről is indulnak a játékok külső merevlemezről indulnak és soha többé nem kell vele semmit tenned de viszont kb 15ezer-be kerül. a gép működésében nem okoz károsodást sem,a gép hátulján az áramfelvételt nézd meg, ha "12V 10,83A" van ráírva, azzal meg lehet csinálni,a hűtés sebességét állíthatod, és ha úgy csinálják meg akkor még a ledek színét is lehet módosítani. remélem segítettem :DD
2012. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] itt tudhatjátok meg hogy mit hogyan kell csinálni.
2012. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akos98:

Köszönöm a válaszodat. Segített.

Be is ugrott, hogy régebben már jártam azon az oldalon is, amit belinkeltél.

Sőt! Írtam is az oldal alján megadott e-mail címre, de nem kaptam választ.

Lehet, hogy újra kellene próbálnom? :)

2012. jún. 15. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!