Battlefield 3 PS3?

Figyelt kérdés

PCn van meg kiadás óta a Battlefield3, és xboxot is tervezek venni bf3-mal. Csak az lenne a kérdésem, hogy miért rajong mindenki a ps3-as kiadásért? Sokkal többen veszik ps3-ra de milyen okból? (mármint xbox és ps3 közül ps3 fogy jobban) miben különbözik? Sok összehasonlító képet néztem (head2head pl.) az fps is mondjuk megegyezik pár század eltérés. Akkor mégis mi az amiért közkedveltebb a ps3? (olyan választ nem kérek hogy a ps3 a jobb:P )

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 13. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az 1 hét előny miatt, ami minden DLC-hez jár.
2012. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Honnan vetted, hogy PS3-ra többen veszik?

PS3-on kb 5.4, boxon majdnem 6 millió eladott BF3 van, és amikor legutoljára matekoztam akkor még a 6 nagyobb volt, mint az 5.4.

2012. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az xbox-okat nagyon sokan feltörik, így ugye ők nem veszik meg. És a sony fizetett az EA-nak, hogy 1 héttel előbb jöjjön ki rá minden. De ha meg van PC-re akkor minek akarod megvenni xbox-ra? Sokkal jobb PC-n.
2012. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olcsóbb most egy konzolt venni mint megint a gépemet újítani:/ Ballagási pénzből nem adok most ki 200k-t egy gamer PC re, inkább veszek egy konzolt 60-70k-ért plusz játékot és jólvan:D Gépre meg majd nyáron vagy végén:)


Csak azért gondoltam hogy PS3 ra többen vették mert sokan (nem csak elvetemült fanboyok) mondják hogy xbora egy szar..

2012. jún. 14. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg jobb a PS3, legalábbis szerintem.
2012. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

PS3 szerintem is jobb az Xbox-nál, de pl. egy multiplatform játék majdnem 100% ugyanaz, szóval ha csak BF3 érdekel akkor tökmindegy melyiket választod.

Ha meg boxra szarabb is lenne, attól még akinek boxa van az megveszi, mert nem játszhatatlanul szar.

2012. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs a két konzolon a játék között.
2012. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Haverom megvette és nincs hdd-je hogy feltelepítse a hd textúrákat....

Vidikben néztem ott szebb, de élőben pff.

Am meg ps3 at vegyél mert free live.

Meg ha mindenképp fizetni akarsz akkor meg ps+ és akkor havi 4-5 játékot kapsz ingyen +alapból tölthetsz le demokat,trialokat.

2012. jún. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző:

nem a Live az ingyenes, hanem a PSN, Live az boxra van.

És 4-5 ingyen játék/hó az kicsit túlzás, általában havi 1 retail ("nagy") játék ingyenes, meg pár minis cím meg PSN-es játék, bár most az IGC miatt rögtön 10 ingyen játék leszedhető (amiből 5-6 nagy cím) és nyár végére még ehhez jön 6 (amiből 3 lesz nagy cím).

2012. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!