Tapasztalatok az xbox os Battlefield 3al?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A játék megvan PC re már kiadás óta, csak most egy konzol mellett döntöttem, xbox melett, és az lenne a kérdésem hogy van bármilyen tapasztalatotok hogy a bf3 multiplayer közben (stabil nettel) akadna vagy laggolna bármennyit is?

Beszaggat a kép vagy kifagy ilyenek.

Ilyen kis hibák, és még amit egy videóban sem tudtam megnézni, hogy az árnyékok rendesen szépen el vannak simítva, vagy picit recések?

Ugye egy ilyen játéknál engem érdekelnek a részletek:D

Köszönöm szépen a válaszokat!



2012. jún. 14. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen recés az árnyék, mint minden játékban (tényleg nincs olyan játék, ahol ne lenne az), de nem vészes, és csak ha az árnyékot nézed akkor veszed észre.


Gameplay videót itt találsz, beletekersz lesz pár rész ahol van árnyék és látszódik:

http://www.youtube.com/watch?v=rIyF31mUzeQ


PS3 gameplay, de az ne zavarjon, szinte semmi eltérés PS és box között.

Akadni nem fog, konzolon nem nagyon van olyan játék, ami akadna (max néha-néha).

2012. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam se akadás, se lag nem jellemző, nagyon ritkán befagyott, de akkor is inkább pálya betöltés közben és nem játék közben.

Grafikailag konkrétan a BF3 kissé csúnyább, mint PC-n, de ez igazából a játékélményben sokat nem befolyásol...

Ami gáz tud lenni, hogy itt max 24 játékos játszhat egyszerre Conquest módban is, ami miatt egyrészt kisebbek a pályák, kevesebb a bázis, és lényegesen unalmasabb ez a játékmód.

De most, hogy kijött a CQ DLC azért a konzolosok most elég jól el lehetnek...

2012. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
88mph: kösznöm a választ, eddig PCn játszottam, sokszor mentem 64es szerverekre de ott a legtöbben a bázisnál maradtak és járművekre vártak.. szóval semmit sem csináltak igazából amikor meg kaptak mondjuk egy jetet akkor összezúzták szépen igényesen:P gondolom XBOX tulaj vagy, és nagyon zavaró tud lenni hogy csak 24 főig enged játszani? Vagy kicsit jobban összejön a csapat és szinte mindenkinek jut jármű?
2012. jún. 14. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Jármű nem jut mindenkinek, de általában beférek egy jetbe vagy helikopterbe, ha szeretnék, kb közepes szintű pilóta vagyok mindkettőben.

Mint írtam nem tragikus a 24 játékos, de nagyobb pályákon (Karkand) elég unalmas tud lenni, 1-2 percenként találkozol emberrel, de vannak olyan pályák, amik lekicsinyítve így is nagyon élvezhetők, rush-ban, TDM, SQDM, SQRush-ban meg mind ugyanúgy jó.

2012. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!