Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régebbi 5.1-es hangfal szett...

Régebbi 5.1-es hangfal szett csatlakoztatható új típusú tévéhez?

Figyelt kérdés

üdv!


A problémám a következő: Szeretnék venni egy új TV-t (egész pontosan ilyet: [link] és a meglévő hangfalszetthez csatlakoztatni. Viszont, a hangfal szetten három különböző jack 3,5-ös csatlakozó van (center, rear, front - eddig pc-hez használtam), és ahogy látom, a TV-nek már nincsenek ilyen csatlakozói, összesen két audió csatlakozója van (plusz fejhallgató). Megoldható valamiféle átalakítóval, hogy közvetlenül a TV-re kapcsoljam a szettet, és megmaradjon a térhatás? Vagy mindenképpen egy HDMI kimenetelű hangszóróra kell beruházni? A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jún. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, nekem is átalakítókkal van megoldva és hasonló volt a baj, én se voltam benne biztos, és a boltba kb így elmagyaráztam, és adtak hozzá 1 db átalakítót.
2012. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Esetleg tudja valaki, hogy pontosan milyen átalakítóra lenne nekem szükségem?
2012. jún. 17. 23:12
 3/3 A kérdező kommentje:
A TV-nek van optikai, illetve sztereó (piros-fehér) kimenete is. Arra gondoltam, esetleg ha a 5.1 aux kiemenetét használnám, akkor talán képes lenne, ha nem is 5.1-es hangzással, de sztereóban az összes hangfalat használva megszólalni?
2012. júl. 29. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!