Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt a gépemmel (PC)?...

Mi történt a gépemmel (PC)? Mi rá a megoldás? Részletek lennebb!

Figyelt kérdés
Pár napja a gépem furán viselkedik. Ha bekapcsolom kb. 15 perc mulva lefagy magától, akkor is, ha semmitsem csinálsz rajta. Szóval mindegy, hogy játszoke, internetezek, vagy csak bekapcsolom és úgyhagyom, úgy is teljesen lefagy. Mi történhetett vele? Talán egy virus? vagy a videokártya a hibás? Mi lehet? Várom a válaszokat, ötleteket! Ja és ha estelgeg ujrarakatom a windowsot az megoldaná a problémát, és a windows ujrarakása maga után vonja azt is, hogy a routert, ami a laptopomnak adja a netet, azt is ujra be kell állitani? vagy a 2 nem függ össze? HELP!

2012. jún. 14. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tulmelegszik a procid, és azért fagy le..ilyenkor ne inditsd ujra, mert a procit nem pattogatott kukoricanak terveztek. Tisztittasd ki, esetleg kérd meg öket, rakjamak bele uj ventit
2012. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt, csak nekem magától újraidnult a gép. Rögtön a processzorra gyanakodtam, így levettem róla a ventillátort, és szépen letisztítottam róla a hűtőpasztát, majd elmentem a legközelebbi számtechboltba, és vettem pasztát.


Szépen elkentem a felületén, visszaraktam a procit, és most már tökéletes. Kb. 300 ft-os tétel, egy próbát megér.

2012. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszi, amuyg érdekes mert ugy látom magától helyzre jött, egy hétig csinálta most meg hála istennek minden renben...
2012. jún. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!