Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgatót válasszam?

Melyik fejhallgatót válasszam?

Figyelt kérdés

Pénteken kapom meg az új Lumia 800-am és mostanában lesz a névnapom, mivel hülyeséget nem akarok, ezért kértem egy fejhallgatót. Mint már kiderült, egy Nokia Lumia 800-on hallgatnám, főként rockzenét. Erre a kettőre esett a választásom:

[link]

[link]

A Pioneer-nek állítólag szebb a hangja, de nekem a Sennheiser külsőre nagyon bejön, a Pioneer kevésbé, de az se rossz darab.

Szerintetek melyik legyen?

Köszi!


2012. jún. 18. 22:25
 1/10 YourDestiny ***** válasza:
Én a Sennheisert venném, de egy ilyen telefonban lévő mikrochiptől ne várd, hogy hű de megnyomja a fülest.
2012. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak erre szeretném, van egy komoly hangrendszerem a szobámban, amit én építettem. De mindig este jön rám a zenehallgatás, így néha már unom azt, hogy az iPhone-om fülesével hallgatom a rockzenét, tudniillik, a basszus nem a legjobb rajta..
2012. jún. 18. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:
énis a Sennheiser-t venném meg, most komolyan 5-29000Hz ?? ... egy átlag ember 20-20000Hz hall hangokat, én nem fizetek azért amit nem is hallok, meg a sennheiser-ek jó fülesek.
2012. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem hátrány, hogyha kicsit nagyobb tartományba tud hangot kiadni.

Amúgy egyiket sem venném.

Az oka, hogy ennyi pénzért jobb is van, Pioneer, Sennheiser, AKG-nál ilyen olcsón csak a márkát fizeted meg, nem a minőséget.

2012. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor tudnál ajánlani ebben az árkategóriában?
2012. jún. 19. 12:11
 6/10 YourDestiny ***** válasza:

Én a 3. válaszolóval értek egyet. Hiába tud 30 - 22 000 Hz-től tágabb tartományban szólni, semmire nem mégy vele.


Itt egy érdekes cikk:


[link]

2012. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt szépen össze van gyűjtve egy 10-20 darab fejhallgató ebben az árkategóriában:

[link]


Nem véletlen, egyetlen Senn-t/AKG-t vagy Pioneer-t sem látsz.

Ezek közül úgy tudom a Beyer DT235 kiemelkedő.

2012. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Azért 30 ezres árkategóriában az AKG igenis az élmezőnyben van, itt lehet, hogy nem. A Pioneer se rossz, a Sennheiser egy lépcsőfokkal lejjebb van. Még a Panasonic az, ami sose panaszkodik. Én mindig is ez utóbbit preferáltam elektronika terén.
2012. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is mindig SONY, Panasonic mániás voltam, szerintem nekik vannak és lesznek is a legminőségibb termékeik. A válaszokat és linkeket köszönöm!
2012. jún. 19. 16:00
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
A Sonyban azért valamennyire kételkednék. Van, amiben nagyon jók, van, amiben kevésbé. Én már nem egyszer csalódtam a termékeikben.
2012. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!