Miben jobb a PS3 az Xbox 360-nál és fodítva?

Figyelt kérdés
konkrétan

2012. jún. 19. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Talán az

- ingyen multi

- beépített BR lejátszó


Az Xbox 360:

- olcsóbb.


Konkrétan nem ez adja a köztük lévő különbségek alapját, hanem a rájuk készült exkluzív játékok.

Ha ezek között végignézed az összeset, akkor te is el tudod dönteni, nekem speciel a PS3 lett az, másnak a box. ;)

2012. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

PS3

Eredeti játékok szempontjából:

kell eredeti játék a multihoz, viszont ingyen van.

nincs hozzá kinect

viszon van blueray.


nem redeti játék szempontjából:

Nem lehet flashelni (vagy lehet, de én nem tudok róla)


Xbox 360

Eredeti:

drágák a játékok 10.000+ és a multihoz is kell fizetni

van kinect

viszont nincs blueray


nem redeti

kb. 5000 ért flashelik, és 0 ft-ért megvan minden játékod

viszont így nincs multi

2012. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, amúgy már van live-s flash is. Lt 3.0
2012. jún. 20. 12:53
 4/13 anonim válasza:
ne vegyél xboxot!! épp most hagytam abba a Battlefield 3-at mert 5 percenként ledobál az EA, akkor lefagy a játék, léphetek ki és akkor már a LIVE is kidob. Nemtudok újracsatlakozni csak ha újra bekapcsolom az egészet. Már majdnem a TV-hez csaptam a joy-t.... ezek után eladni készülöm! ( és nem csak 1 játékkal vagyok így) A LIVE az napi 2-3 alkalommal ledob vagy épp nem enged fel állandó internetkapcsolat mellett. (30/20-as internetünk van)
2012. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ja ami nekem fontos, hogyha kb 20 ezret ráköltök egy játékra (jelen esetben a BF3-ra //Back 2 Karkand kieg és a prémium// akkor hadd játszak már amikor akarok.na ez nem így van!
2012. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: a neteddel van probléma, és ha PS3-at veszel is ugyanez lesz.

Nálam nem volt semmi ilyen gond.

2012. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Oké, hogy PS3-on ingyenes a multi, viszont az xbox live sokkal stabilabb és jobb, pl. tavaly heckerek feltörték a PSN-t és nem lehetett használni 1 hónapig, sztem azt az évi 10000Ft-ot megéri a live. Am ezen kívül meg tényleg csak exkluzivok kérdése.
2012. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Lázár Péter ***** válasza:
Ha ps3-mat veszel sem lesz gond az online-al.
2012. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

FAIL.

2 Ismerősömnek 1 napon csesződött el PS3-jukban a BR.Javitani meg majdnem egy új ps3?

FAIL.2'

Hogyan lenne boxra drágább a játék, ha egyszer BR-es lemez alapból nagyobb áron van, mint a DL?

Akit 2-3 alkalommal ledob a live, annak biztos hogy a netével van baj. 10Mbit/s nettel egyszer nem dob le... még haverom is mobilnettel tolja, őt se dobja le (igen, laptopról osztja a mobilnetet a boxxal.

Lehet hogy Ps3-nak szebbek és jobbak az exklúzivai, viszont eláshatják magukat az Xbox Arcade piac mellett...

Néhány példa, ami Arcade Exklúziv:

-Alan Wake American Nightmare

-Minecraft

-Plants Vs Zombies

-I am alive

-Burnout Crash

-Bloodforge

-Trial evolutions

-Fruit Ninja Kinect.


Mindemellett ott van a Halo, a Forza.

2012. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
a ps3 támogatja a blue ray-t, az xboxnak meg jobb a controllere ( de szerintem azt döntsd el, hogy melyik exklúzív játékai tetszenek jobban, és azt vedd meg)
2012. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!