Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nincs kép amikor bekapcs...

Miért nincs kép amikor bekapcsolom az xboxom?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt vettem a konzolok szervizén, amikor bekapcsoltam minden tökéletesen ment, beállítottam live-ot stb. aztán játszottam kb 3 órát utána pihentetten és utána 2-t. Ma bekapcsoltam, se kép se hang. Az xbox nem jelez semmit, nem villog semmilyen piros led. Sima av kábellal van(volt) használva. Ideges vagyok, mert újonnan vettem, de persze ez nem a bolt hibája. Xbox 360 slim 250 gb modellről van szó.
2012. jún. 20. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Először bizonyosodj meg róla ,hogy nem-e lazult ki valahol a kábel, mert ha nem jól érintkezik, nem lesz kép! Ha ez sem segít vidd vissza a boltba és nézzék meg ott is, aztán majd lesz valami! Ha nem megy ott sem, akkor vagy adnak újat, vagy elküldik a garis MS szervízbe és egy 2-3 hét múlva megkapod!!
2012. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megoldódott és én voltam a hülye, csak át kellett kapcsolni az a/v váltót XD
2012. jún. 21. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!