Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Való egy 13 éves gyereknek...

Való egy 13 éves gyereknek 100-120ezres fényképezőgép?

Figyelt kérdés
nagyon szeretek fotózni de csak hobbi fotózásra használnám!

#fényképezőggép
2012. jún. 20. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen drága gépet az vesz, aki célirányosan akarja valamihez használni, vagy minden probléma nélkül ki tudja fizetni.


Ha nem tudsz fotózni olyan értelemben, hogy a fotózás alapjaival nem vagy tisztában, és csak automata módban csináltál eddig képeket, vagy nincsenek komoly szándékaid (például fotósnak készülsz, ami 13 évesen igencsak változhat), vagy nincs olyan terület amire speciálisan szükséged van egy komoly gépre,

akkor felesleges ennyit költeni rá. Kb. feleennyi összegből is már tudsz olyan gépet venni, amiben ugyanúgy megvannak a manuális beállítási lehetőségek, amire elsősorban szükséged van az önálló képek készítéséhez, ezen kívül pedig kellően "okos" gépet találhatsz ami sok átlagos élethelyzetet lefed ahol lehetőséged nyílik a használatára.

2012. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekel a fotózás, mármint komolyan, és vigyázni is tudsz rá, akkor miért ne? Feltéve, hogy megengedhetitek magatoknak.


De, ha a fotós kimerül abban, hogy tükörben fotózzátok magatokat pucsítva, csücsörítve, V-t mutatva... Akkor felesleges.


Szóval, attól függ, mire kell.

2012. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudsz fotózni és tényleg csinálod folyamatosan,nem úgy hogy hónaponta kiveszed a szekrényből akkor megéri.

Ha még csak párszor fotóztál akkor inkább először egy olcsóbbat vegyél.

2012. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem. 13 éveset mit fotózol DSLR géppel, virágokat? én se rég voltam 13, de nem is forgott ilyen a fejemben.
2012. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó, attól még másnak lehetnek ilyen ambíciói, hogy neked nem voltak...

Én pl. fotós családban nőttem fel (édesapám révén), és már 9-10 éves koromban állandóan fényképeztem: kiránduláson, családi összejövetelen, házban, udvaron... Szóval mindig.

Nem egyforma az emberek érdeklődése, szóval, hogy neked ilyesmi nem fordult meg a fejedben, nem jelenti automatikusan, hogy másnak sem...

2012. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2012. jún. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!