Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Túl nagy kérés lenne iPod...

Túl nagy kérés lenne iPod touch 4g 32gb-t kérnem a 14. szülinapomra?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 14 éves és egy iPod touch-ot szeretnék kérni. Összesen 14 ezer forint zsebpénzem van, és azt beadnám a szüleimnek, hogy úgy vegyék meg. Ez így túl nagy kérés lenne?

2012. jún. 21. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez totál felesleges kérdés volt. Mit tippelgessünk, te élsz a szüleiddel, te tudod, hogy mennyire vagytok szegények/gazdagok.
2012. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eléggé... főleg, hogy 80-tól indul... Vegyetek inkább egy normális mp3/4 lejátszót olcsóbban. max 30ért szerintem 16 gbosat simán kapsz már és az is bőven elég hidd el.
2012. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy ez a 14. szülinapod.. minek ilyen nagy ajándék?
2012. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Novemberre talán olcsóbb lesz most 80 körül van.

Őszre esetleg 65-70 minusz a zsebpénz(persze ha közben nem fogy el)

Lényegében a szüleid pénztárcáján múlik.

2012. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Egyébként nem újat, hanem használtat szeretnék venni, valamilyen aukciós oldalról. Egyébként, már én is gondolkodtam azon ,hogy feleslege-e.
2012. jún. 21. 18:43
 6/7 anonim válasza:
Khmm... a 2. kommentezőnek üzenném: Láttál te már valamikor egy ipod touch 4g-t? :) ez egy egy mp4 lejátszó (mellékesen azt is tud) DE vannak rá appok, millióféle beállítás, témák háttérkép, hasznos progik (pl jegyzetek) szóval kicsit többet tud, mintha velszel egy philipset.. Szóval nem túl nagy kérés, ha ki tudjátok fizetni, én is egy ilyen szeretnék, csak én ballagásra.. :) Győzd meg szüleidet...
2012. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó felhívom figyelmedet rá, hogy az iPod zenehallgatásra jött létre. Annyi pénzért amennyiért egy iPodot kapsz kapsz már egy másik okostelefont is amire szintén ezernyi játék van + még telefonálni is tudsz vele. Képzeld láttam már iPodot touchot és zenét is hallgattam rajta. Mivel az iPodok fő profilja a zenehallgatás, ezért nyilván más zenelejátszókkal hasonlítottam össze. Annyi pénzért amennyi egy ipod kapsz egy jó sony mp4et pl. és ha nem tetszik a hozzá adott amúgy eléggé jól szóló füles vehetsz még egy szuper fejhallgatót is. Nekem speciel az iPod nem tetszett, mert felesleges számomra illetve a fülhallgatója sem volt a legjobb. Ha játszani akarok ott a számítógép vagy most már az okostelefonom ha zenét hallgatni ott az mp4, mp3. A kérdező 14 éves, vehet ennyi pénzért egy szuper mp4et vagy bármi mást, gyűjt még hozzá később meg megveheti akár az iphoneot is ha annyira tetszenek neki az apple termékek. Így sokkal jobban megéri.
2012. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!