Szerintetek melyik a jobb? Sony PlayStation 3 vagy Microsoft X-Box 360?

Figyelt kérdés

Konzolt szeretnék venni, s nem tudom melyiket válasszam, a PlayStation 3-mat vagy az X-Box 360-at. Sajnos sok információm nincs róluk:S Annyit szeretnék meg tudni, hogy kinek mi a véleménye a tapasztalata s, hogy melyiket is vegyem meg.


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. jún. 21. 21:51
 1/5 _boti95_ válasza:

Egyértelműen a Microsoft Xbox 360,mert egyik barátommal játszottam,és megunhatatlan!!!!

Azt mondom az Xboxot vegyed meg!

2012. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából szembetűnő különbség nincs nagyon a kettő között.

A PS3-nak kicsit erősebb a hardvere mint az Xbox 360-nak, de a mai játékoknál ez még nem lényeges. Talán annyi a lényegesebb különbség, hogy a PS3-mal ingyen lehet multizni, az Xbox 360-nál pedig aranytagságot kell ehhez vásárolni.

2012. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, nekem egy Xbox 360 Slimem van, és nagyon jó....a ps3-nál sztem jobb...tudsz demókat letölteni, illetve külön profil van ahol achievement rendszer is van....sztem xboxot vegyél
2012. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

csak az előzőhöz hozzászólva: most nem azért, de PS3-ról is tudsz letölteni demókat, szóval ez elég szar szempont :D


Azt döntsd el, hogy ingyen akarsz-e multizni, vagy fizetősen és hogy milyen játékkal, ha mondjuk a CoD szériákkal, akkor talán jobb az XBOX (legalábbis sokan ezt mondják, én PS3-on codozok), mert Microsoft támogatásúak (ergo előbb jön ki hozzájuk DLC). Ha exkluzív játékok (Uncharted, inFamous, Heavy Rain)is érdekelnek akkor PS3. Ezenkívül a PS3-ban van blu-ray olvasó és 8 magos procival bír. A grafika szerintem nem különbözik a multiplatform játékoknál. Szóval PS3 tulajként én ezt ajánlom neked (ha tudsz akkor újonnan vegyél Slim gépet). :)

2012. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előzőt erősítem meg PS3 meg ps en is van achievment csak trófeáknak hívják.PS3 tulajdonos vagyok nagyon jó!
2012. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!