Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim (250gb ) -hoz...

Xbox 360 Slim (250gb ) -hoz mindegy milyen kontrollert veszek hozzá? Amúgy ezeknek a gépeknek nincs valami külön hibájuk? Ggyári hiba vagy valami?

Figyelt kérdés
Hali :D Most fogok Xboxot rendelni és akarok hozzá még 1 kontrollert,de nem tudom hogy mindegy-e hogy milyen veszek hozzá.Vagy nincs köztünk nagy különbség?vezeték nélkülire gondoltam !Ja és a Slim-eknek nincs valami gyári hibájuk? vagy valami?

2012. jún. 23. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen controllert veszel hozzá menni fog az. Egyébként az újabb slimeknek nincs gyári hibájuk persze a 3 led hibára ugyanúgy esély van de már kevesebb mint a régebbi szériáknál. Más hibájuk tudtommal nincs. Nekem 2 éve van meg az xboxom és eddig semmi hibát nem tapasztaltam, pedig ha haverokkal összeülünk itt nálunk 1-2 sörre akkor nyúzva van a gép rendesen :D

Nekem anno az eladó mondta ha megveszem akkor 1-2 napig hajtsam a gépet rendesen mert ugye 3 napig cseregarancia aztán ha gázvan vissza tudjam vinni időbe, neked is ezt javaslom hogy ha időd van akkor lehetőleg egész nap játsszál rajta hogy kiderüljenek a hibák.

2012. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel nyár van ,semmi dolgom nincs igy egész nap szinte játszanák rajta :D
2012. jún. 23. 10:46
 3/5 A kérdező kommentje:
az se tesz jot neki ha minden nap 8-10 órát játszok rajta?
2012. jún. 23. 10:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig azon vacilláltam hogy Xbox vagy PS3. tegnap átmentem haveromhoz ,nahyon semmi különbség nincs kettő között de nekem ,xbox kontrollere sokkal kényelmesebb meg grafikai különbség szerintem nincs.Vagy még is? Mert én nem nagyon vettem észre a különbséget.
2012. jún. 23. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
a kontroller mindegy milyen de ha külön veszel még egyet akkor kapsz hozzá egy usb kábelt amit a kontroller tetejére és az xbox-ba kell bedugni és így nem fogasztja az elemet
2012. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!