Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csalódtam a Nikon Coolpix L25...

Csalódtam a Nikon Coolpix L25 nevű fényképezőben. Másnak is?

Figyelt kérdés
Ma vettem ezt a gépet, de nagyon gyenge minőségű, homályos képet készít. Világosban még elmegy, de a szabadban és sötétben, nagyon rossz. Neten sok olyan képet találtam, amik elvileg ezzel a géppel készültek, többek között a Nikon honlapján is. De sajnos, amiket én készítek, meg sem közelítik ezeket a képeket. Visszavigyem, vagy mit kezdhetek vele?

2012. jún. 24. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna kérdezni, és mi lebeszéltünk volna róla. Most már nem tudsz mit csinálni, 3 napos cseregaranciában kérhetsz új gépet, de az se lesz jobb.
2012. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

probald meg visszavinni, ha nem akarják visszavenni akkor én a helyedben irnék a Nikonnak, de NEM a magyar képviseletnek, hanem a rendes cégnek, és leirnám hogy csalodott vagyok, szeretnék valamilyen megoldást a problémára. szerintem fognak segiteni, ez ilyen magyar szokás hogy nem számit a vásárlo elégedettsege.

egyebkent meg azis lehet h hibás mert anyukámnak ilyen gépe van, de ö szereti. persze nem csinal valami nagyon csodás képeket, de nem homályos vagy ilyesmi

2012. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg ennyire rossz a gép? Sehogy, semmilyen beállítással nem tudnék segíteni, hogy élesebb legyen? Nem értek nagyon a fényképezőkhöz, azért vettem egy ilyen könnyen kezelhetőt, ami automatikusan kiválasztja a legjobbat.
2012. jún. 24. 23:49
 4/6 anonim válasza:
hát innen nehéz megmondani hogy a gép rossz-e vagy a beallitas, de ha automatára van téve és homályos képeket csinál az nem normális. már 5-10 évvel ezelötti gépek sem csináltak azt. persze nem kell elvárni hogy éjszakai tájképet tudj vele csinalni, ahhoz komolyabb gép kell.
2012. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült valamit intézkedni a géppel? Gondolkodom most én is rajta, h ezt veszem meg mert amúgy sok jót olvastam róla.
2012. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@19:03

Röviden: ne vegyél, szar. Ugyanannyiért vagy olcsóbban bármelyik Fuji ezerszer jobb.

2012. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!