Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőben Canon vagy Nikon?

Fényképezőben Canon vagy Nikon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 20:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, mindegyik jó márka. Nekem egy fßenyképezögép szerelö mondta hogy a canon könnyebb javítani és van hogy 10 éves gépet is ingyen javítanak.


én most canon sx20-t vettem. szuper jó gép. (épp egy másik kérdésbe ecseteltem) de nem hittem volna hogy egy sima digi gép ilyen sok funkciója van és ilyen szép képeket csinál.

2009. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Canont használtam sokat. Imádtam, szuper képeket készített.
2009. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
nekem Nikon Coolpixem van. Amire kell, arra jó!
2009. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
86%
Canon.
2009. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Canon digital ixus 50 ... pár éve használom, még mindig nagyon szeretem, nagyon jó képeket csinál. Többet tud, mint amit valaha képes leszek használni. (Teleobjektívet nem lehet sajna hozzá csatlakoztatni.)
2009. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a mai tecnikai színvonalon már mindegy.

Valamiért én még mindig a Canont választanám.

2009. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha profi fotósokat nézel meg, egyértelműen Nikon, másrészt én cáfolnám a Canon javítási lehetőségeit, először is digi gépeket ma már baromira nem lehet javítani, itt ha komolyabb probléma van, akkor irány a kuka, ez már nem az a bütykölgetős kategória sajnos.


Másrészt én pont a kedves Canon márkaszervizével pereskedtem, mert tökre nekem volt igazam, 3 nap után tönkre ment, de persze rám akarták verni, hogy az én hibámból, még szép, hát nem gpondolom, hogy benyelnek egy oylan veszteséget ...

Szóval a Canon szervizháttere igen borzalmas, ez személyes tapasztalat.


Tudásban pedig technikai színvonalat tekintve majdnem mindegy, ma már olyannnyira versenyeznek ezek a cégek, hogy tök mindegy, de én mindig a Nikonhoz húztam, valahogy az robosztusabb eleve, a minőség pedig nyilván megkérdőjelezhetetlen. A Canonban az nem tetszik, hogy nagytudású gépei vannak persze, de ez az "összenyomási" tendencia, hogy már eg ykomolyabb gép is minibb és még minibb, na ettől bekattanok.

2009. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nikon.
2009. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Canon
2009. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mily egyezőek a vélemények :D:D:D.
2009. szept. 26. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!