Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az LCD TV-n fölül és jobbra...

Az LCD TV-n fölül és jobbra van egy kb fél centi vastag szürkés csík. Kicsit hullámos. Ezt csak sötét színeknél látni, hogy ott még sötétebb, világosaknál nem is látni. Ez mit jelent, baj lesz vele? Ugye nem fog terjedni?

Figyelt kérdés
A TV még csak 1 éves, és már nagyon rég látom ezt, nem is tudom mióta, szóval nem most lett ilyen.
2009. júl. 8. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabálytalan vonalú, foltszerű, akkor valószínűleg megnyomódott az LCD paneled. Nem fog romlani.
2009. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Végig van az egész oldal mentén, a legszélén, de szabálytalan, hol vékonyabb hol vastagabb. Tavaly, 3 hó után kipurcant, pedig nem egy gagyi készülék.. Akkor elvitték, mindent lecseréltek benne... Nem tudom mióta látom ezt a hibát, de azt tudom akkor elképzelni, hogy ott sértették meg. Bosszantó, de ha tényleg "csak" ennyi, annak örülnék.
2009. júl. 8. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kéne küldened róla egy képet. Küldj egy levelet magánba és megnézem.
2009. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Küldtem linket privátban! Köszi előre is!:)

Amúgy a többi oldalon (balra-lent) is látszik most ahogy nézem, csak ott sokkal halványabb. De sötétebb árnyalatoknál egészen ijesztő, mert akkor ugye még sötétebbek a csíkok, és azt hinni végleg olyan sötétszürke az a sáv..:/

2009. júl. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!