Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen videókártyát vegyek...

Agaku kérdése:

Milyen videókártyát vegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Leírok mindent amit tudok mert fontos a pontos válasz.Nemrég vettem egy P4-es gépet mert a régi elromlott jobbra pedig nem futotta.A helyzet az hogy én hatalmas counter strike rajongó vagyok és imádok játszani de sajnos ezen a gépen a legminimálisabb grafika és egyéb segédprogramok használata mellet is igencsak akadozik és szaggat ami engem az őrületbe kerget.Paraméterei:Intel celeron Cpu 2.00Ghz 512MB RAM Video memória 64 Mb(gondolom ez a baj).Szétszedtem és van benne asszem 4 foglalat 3 fehér és egy barna amire az egyik ismerősöm azt mondta hogy oda kell a videókártya.De nem tudom milyen kell ahhoz hogy az a nyomorult counter strike akadásmentesen fusson mert egyáltalán nem értek a gépekhez.szóval aki tud kérem segítsen.Jah és a "hol élsz te" és hasonló válaszokból nem kérek köszönöm.

2012. jún. 27. 20:12
 1/1 anonim válasza:
Én a helyedben vennék még bele ramot legalább 2gb-ig.Valmint azt a videókártyát cseréld ki egy minimum 250gb-ra,és a legalacsonyabb felbontással játssz.
2012. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!