Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma vásároltam egy LCD TV-t....

Ma vásároltam egy LCD TV-t. Hogy tudom beállitani a digitális adokat?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a TV-t vettem meg ma. A polcon egy cetlin, és a hirdetésben is ez állt:



Az eszköz alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.



Mit jelent ez pontosan? Hogyan kell beállitani? Mert csak azt sikerült megtalálnom ami eddig is volt, RTL klub, Tv2, m1, de egyik sem digitális, tehát eddig ugyanott vagyok mint a régi képcsöves tévémmel...



2012. júl. 3. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"földfelszíni,"

Annyit jelent, hogy valamelyik adó vételkörzetében ANTENNÁVAL vehetők a jelek.

Minél messzebb vagy az adótól, annál jobb antenna, egyre magasabbra szerelve ad vételi lehetőséget.

"szabad hozzáférésű"

Azokat az adókat veheted, amiket említettél, ezek vételéhez nem kell előfizetés.

Ha SetTop boxot használsz, akkor előfizetői kártyával vagy 30-40 csatorna vehető (mindig TV)

Én olyan TV-t vettem, amelybe behelyezhető fogadó modullal az a bizonyos kártya...

Így nem kell SetTop box....

2012. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál!


Tetöantennám van, azzal nincs gond. Engem konkrétan az ingyenes adok érdekelnek, ami a ha jol tudom 7db, ugyan is nem nézek olyan adokat mint pl a cool tv vagy a VIVA. Azzal nem vagyok tisztában, hogy ebben a TVben van beépitett kütyü a digitális adásokhoz, vagy kell venni még valamit hozzá? És, hogy igényel e külön beállitást az adok behangolásán kivül?

2012. júl. 3. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A hirdetés szerint tudnia kell, szerintem tudja is, a programozásban már nem tudok segíteni, de némi nyomkodással biztos rátalálsz.

Keresd az automata hangolást.

Ha veszi az analóg adókat, jó esélyed van a digitálisakra is.

Nekem is jön mindkettő, + a rádiók egy semmi antennával...

2012. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oks, probálkozom tovább!! :)


Köszönöm hogy idöt szántál rám!!

2012. júl. 3. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

19. oldal indulásnak...

Nekem is Samu van, 22"-os, kinn van a telken, nem tudom most megnézni..

Jön az analóg, a digitális és HDMI-vel egy műholdvevőt is megjelenít..,

2012. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez oriasi segiteg volt, koszi hogy belinkelted!! Sikerult!! ; )

Köszönöm, lógok egy sörrel!! ; )

2012. júl. 3. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, kösz a sört...
2012. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!