Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amazon kindle 4 e-book olvasóm...

Amazon kindle 4 e-book olvasómat nem tudom beregisztrálni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Érzékeli a wifi-t, de nem tud rácsatlakozni. Egyébként teljesen jól tudom használni a készüléket. Tulajdonképpen automatikusan be kellene tudni regisztrálni. Manuálisan is lehet mindenféle adatok beírásával, amiket azonban nem tudom, hol érek el, hol tudom megnézni. (ip adress, subnet masc, router, dns, stb.)
2012. júl. 4. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon zavaros...


1, melyik kindle? 3, 4, touch ?

2, wifi csatlakozás: egyáltalán van wifi? le van kódolva? a kapcsoldáshoz a jelszót beirtad?

3, az amazonnál egy regisztráció után tudsz bejelentkezni


Mi a gond?

2012. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kindle 4.

Van saját wifi, lekódolva, amit érzékel is az olvasó, de ha megpróbálok rácsatlakozni, egszerűen mindig azt írja, hogy próbáljam meg később. Vagy ezeknek az adatoknak a beírásával.

2012. júl. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!