Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 controllert szeretnék...

Xbox 360 controllert szeretnék csatlakoztatni samsung galaxy S3 -ra programmal mert úgy hallottam, hogy lehet ilyet!?

Figyelt kérdés
Az OnLive -en nem lehet boldogulni controller nélkül és oda kellene de egész nap kerestem a megoldást google-n és egyéb helyeken de semmi. Tudnátok adni nekem egy linket, vagy egy program nevet amivel ez megvalósítható?

2012. júl. 4. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
elárulod nekem hogy hogy dugod rá az USB-s joyt telefonra? én ugytudtam csak bluetooth os joy,billentyüzet,egér jó telóhoz javits ki ha tévedek
2012. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22:43. elfelejtettem írni, hogy wireless controllerem van
2012. júl. 4. 22:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha valaki tud megoldást arra, hogyan lehet egyáltalán összekötni az nagyon jó lenne. csak ne legyen drága.. bár remélem lesznek program nevek amik felismerik a controllert
2012. júl. 4. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Na de a wireless controller az nem bluetooth-os. Tehát hcsak nem építettek bele külön adóvevőt xbox kontrollerhez, nem fog működni. A ps3 kontroller viszont bluetoothos
2012. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha veszek ps 3 controllert akkor minden fog működni az OnLive en amit elindítok?
2012. júl. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!