Benya123 kérdése:

Xbox-ot vagy ps3-at vegyek szeritetek?

Figyelt kérdés
mert, én nem tudon meik miért jobb

2012. júl. 6. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
PS3.
2012. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
PS3 (nincs ps3 mam de játszottam már vele és BOX al is és tapasztaltam) sokan azt hiszik még mindig hogy Xbox ra több a játék.Most már nem, ez pár évvel ezelőtt igy volt de már nem. Jah és PS3mon van ingyenes internet, és jobb játékok is vannak rá.
2012. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:

Nekem 360-om van de szerintem ps3-on több a jó exkluzív játék(pl god of war 3,killzone2-3,resistance,heavy rain,uncharted)míg xboxra alig van pár olyan cím ami tényleg említésre méltó.

Én amikor vettem az xboxoot egyedül a fable 2 miatt vettem,de amiatt megérte mert legalább 250 órát játszottam vele.

2012. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hol az egyik hol a másik a jobb. Én xbox 360 slim tulaj vagyok, de teljesen megvagyok elégedve vele. Pl. a grafika szinte ugyanaz, a move-hoz kell távirányító vagy mi, a kinecthez pedig nem szükséges. A ps3-mon ingyenes a multi, az xbox-on pedig 8k/év. Semelyik se rosszabb a másiknál. Az xbox legújabb slimjeit 55k-ért árulják szal olcsóbb.
2012. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, én is két hétig ezen filóztam..hétfőn hozza a futár az xbox-ot :) Én nem akarok multizni, és a controller kényelmesebbnek tünt. A Blue Ray sem rossz a ps3-ban, de ez nekem jelentéktelen plusz, de kinek hogy? Hasonlítsd össze őket, ha multiznál éjjel-nappal, akkor egyértelműen Ps3 :)
2012. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a kinect nem érzékeli olyan jól a mozgást, de a ps3 multija meggyőzött
2012. júl. 7. 11:34
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönök minden segítő kommentet
2012. júl. 7. 11:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyik sem rossz, de PS3 jobb.

De amúgy az exkluzív játékok alapján dönts, multiplatform nagyjából ugyanaz mindkettőn, szóval tényleg az a legfontosabb.

Meg hogy akarsz-e fizetni a multiért.

A blu-ray meg társai már csak másodlagos szempontok.

2012. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ps3. Az exlúzívok miatt.
2012. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!