Benya123 kérdése:

Xbox-ot vagy ps3-at vegyek szeritetek?

Figyelt kérdés
mert, én nem tudon meik miért jobb

2012. júl. 6. 23:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A PS3 jobb.

- Több és jobb exkluzív játék

- Ingyenes multi, böngésző, store.

- Egyes játékoknál 3D képet bír létrehozni.

- A HDD-je nagyobb.

- A grafika ugyanaz.

- A move pontosabb és gyorsabb mint a kinect, viszont az csak a kezedben lévő kontrollert érzékeli, és sok kiegészítő kell hozzá ami marha drága ezért szerintem ha mozgásérzékelőt akarsz akkor éri meg az XBOX, minden másban a PS3 a jobb.

2012. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Előző:


Kinect (+ valamilyen játék amit adnak hozzá): 30k

Move minden tartozékával együtt (Motion+Navigation Controller+kamera+szintén valamilyen játék): 20k


Rég voltam már matekórán, de a 30000 ne több, mint a 20000?

2012. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Lázár Péter ***** válasza:

PS3. Amint azt már mondták több exkluzív játék jobbak is.

Ingyen multiplayer, beépített blu-ray lejá

tszó és még sorolhatnám.

2012. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én így számoltam a move-ot:

- Starter pack: 15000-ft

- Irányító joy: 7000-ft

- Játék: Számoljunk egy olcsóbbal: 6000-ft

- Mivel még csak 1 ember bír vele játszani ( a kinectel 2) ezért simán hozzáadhatjuk még egyszer a két irányítót aminek a mozgásérzékelős verziója 9000-ft a sima irányító 7000-ft. (és akkor még mindig nem érzékeli a többi testrészt.

- Ahogy én számoltam nekem 44 ezer jött ki.

- Szóval szerintem mozgásérzékelőnek az Xbox a jobb, de minden másban a PS3.

2012. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
0%
xbox na az tuti ráadásul 360-t
2012. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14


Az igaz, ha többen akartok játszani rajta akkor Move-ból 2 kell, de ha egyedül akkor olcsóbbra jön ki.

Játékot viszont ne számold bele, Kinect-be sincs az beleszámolva, így akkor 38k, igaz, még így is drágább.


Az meg hogy melyik a jobb szubjektív. Szerintem mindkettő felesleges, és konzolválasztásnál ez nem lenne szempont, max ha már megvettem XY konzolt akkor hozzá megveszem ezt a kiegészítőt is.

2012. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Ha szinte ingyen játékot akarsz akkor box mer flaselhetó a ps az ugye nem . Illetve nagyon nehéz és költséges dolog a ps3 harckelt játékoknak nincs is piaca .


De a ps-en ingyenes a multi tovább bírja a strapát és tovább van piacom . Pl boxból már a régit nem kapod boltba de ps2-t ezrével tudsz venni . Ha félsz a meghibásodástól és hosszú távon gondolkodsz akkor ps , mer tovább kin van .

Ha boxot kivonják és gondod van akkor cseszheted .

2012. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17


De az nem legálisan ingyenes, PS+on most legálisan ingyenes játékok vannak szép számmal.

2012. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Persze hogy nem de majd a kérdező eldönti h neki melyik jön be . Ill gondolom tudja mi az h flasheltetni egy gépet . De ha nem annyi hogy ki ütik a védelmét az harckelt játékok irányába . Így szinte ingyen vannak . Ehhez még rendelő oldalt is tok . Ha kell keres meg.
2012. júl. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!