Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények Nintendo Wii-ről?

Vélemények Nintendo Wii-ről?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni egyet, és ez olcsóbb az XBOX 360-nál és a PS3-nál is. Arra kellene, hogy itthon egy vagy két ember játsszon vele. Olyat, mint pl: tenisz,sport,tánc. Megéri megvenni? Akinek van meg van elégedve vele? Nem untátok meg pár használat után? Köszi a válaszokat. :D

2012. júl. 7. 12:56
 1/4 anonim válasza:
Simán megéri. Rengeteg ilyen partyjáték van rá, ha ezeket meguntad akkor tudsz rengeteg platformerrel játszani akár többjátékos módban is. Van rá rpg is de nem olyan sok.
2012. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. júl. 7. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem lazán megéri, elég olcsó már a konzol egy csomó játék van rá, azzal ne foglalkozz, hogy jönnek a köv generációs eszközök, az eleján azokat úgyse éri meg megvenni sztem, mindig érdemes megvárni amíg kiforrnak egy kicsit, addig pedig ez is bőven megteszi.
2012. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megéri, ahogy mondták! Olcsóbb is, és telis teli van sport és tánc játékokkal is! Emellett számos kiegészítő van hozzá: táncszőnyeg, teniszütő, pisztoly stb..

X-box 360, és ps3 inkább hardcore játékosoknak való! Én nem ilyen vagyok, ezért vettem Wii-t! Ha van kérdésed, kérdezz!

Üdv

2012. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!