Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudtok a Rode puskamikrofo...

Mit tudtok a Rode puskamikrofonokról? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy Rode Stereo VideoMic Pro professzionális sztereó videómikrofont Csak előtte jól átgondolnám, mert 64 ezerbe kerülne.

Nem igazán értek hozzá, de ezek az adatai:

Mikrofon impedancia: 200 Ohm


Frekvencia átvitel: 40Hz - 20kHz


Érzékenység: -38.0dB re 1 Volt/Pascal (12.60mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz


Max. SPL: 134dB SPL (@ 1kHz, 1% THD into 1KΩ load)

PAD: -10dB, +20dB


Mélyvágó: 75Hz


Valaki hozzáértő van itt? Az adatok alapján jónak számít?



2012. júl. 7. 12:57
 1/3 CivisJoe75 válasza:

Nekem három különböző Rode Mikrofonom is van és kitünőek.A Rode Stereo VideoMic Pro is valószinűleg az de azt nem ismerem konkrétan.

Itt van pár hangdemóm:


[link]

[link]

[link]

2012. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem olyanom van és megbízható, főképp DSLR-nél, ajánlom. Különben megjártam párszor, és neked is felhívnám a figyelmedet arra, hogy MINDÍG FIGYELJ ODA, HOGY A FELVÉTEL ELŐTT BE LEGYEN KAPCSOLVA, mert ha nem egy üres "hangot" fog venni. Ezt elég nehés pótolni, főleg rendezvények esetében. Csak ajánlani tudom! Megéri az árát!
2013. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CivisJoe75 válasza:
2015. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!