Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen televíziót érdemes...

Milyen televíziót érdemes vásárolni: LED, LCD, vagy Plazma, illetve melyik márka a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Filmnézéshez Plazma. Ha számítógépet is rá akarsz csatlakoztatni, akkor LCD/LED tv. A Plazma tévének jobb a kontrasztaránya viszont többet fogyaszt, mint egy LCD/LED tv. Plazma tv-k terén anno a Pioneer volt a csúcs viszont megfizethetetlen volt az áruk. A másik nagyon jó márka Plazma tv-k terén a Panasonic. LCD/LED tv vonalon pedig a Samsung, Panasonic, Sharp meg talán még a Sony és a Toshiba. Plazmába én csakis Panasonicot vennék.


[link]


[link]

2012. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Filmekhez, játékokhoz plazma, feltéve, hogy nincs szemben az ablak nappal, akkor nem nagyon jó. Sötétben verhetetlen, és CSAK Panasonicot! Minden más esetben LED-LCD, Samsung mint piacvezető mindenre tud megoldást 32"-tól felfelé. Jó a szervízhátterűk, a supportjuk, a Sony már rég nem az ami volt anno,ha elromlik, megy Szlovákiába szervízbe...
2012. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Egyetértek az előttem szólóval.
2012. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég sok dolgot leírtam ezekről, már évtizedek óta foglalkozom a témával és leírtam a fizikai működésekről a tapasztalatokat, itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako.. szerintem érdemes elolvasni.
2012. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!