Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy noname asztali dvd lejátsz...

Egy noname asztali dvd lejátszó miért játszik le minden formátumu lemezt, egy márkás drága lejátszó meg nem?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Márkás, drága, Samsung lejátszóm van. Lejátszik minden formátumot. Most ez milyen kérdés?
2012. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp ma vásárolta egy dvd lejátszót, éppen szamszungot akartam venni, vittem magammal egy RW-s lemezt divx filmekkel kipróbálni. A samsung nem ismerte fel a lemezt, egy Sharp márkáju felől is érdeklődtem, az eladó azt mondta, hogy csak a gyári dvd-ket ismeri fel. Erre vettem egy Saturn márkájut ami mindent beolvas feleannyiért.


Egyébként itt a gyiket olvastam valahol, hogy valakinek jó drága panasonicja van és azis csak a gyári dvd-ket olvassa be.

2012. júl. 8. 22:13
 3/6 Chello ***** válasza:
100%

A keszulekgyartok szeretik a lemezkiadok segget nyalni.

Regebben kifejezetten vedelem volt bennuk a masolt lemezek ellen.


Ugy tudom az asztaliaknal nem viszik a plusszos lemezeket,

jobb oda a - jelzesu. Ezt ugy latod hogy pl. TDK-RW vagy TDK+RW van rairva.


Az rw lemezeket az asztali keszulekek nem birjak.

De orulok, hogy en 10 eve elhagytam mindenfele asztali lejatszot :))


Szamitogepeknel az LG DVD meghajtokat talaltam a legjobbnak, talan az asztalijuk is az, mert mas gyartok PC DVD meghajtoinak mindig volt valami bajuk valamivel en vagy 8 eve LG-t hasznalok (kb- 4 ment ki a kezem alol) biztos ami biztos es meeg egy sem jutott odaig, hogy olvasasi nehezsegei lettek volna, szerintem ma is vigan hasznalja akinel van. (tudni kell, hogy en kimondotta poros helyen hasznalom oket)

2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Dvd lejátszót nem érdemes márkását venni.

Nem egy ismerősöm megvette aztán eredeti lemezen kívül semmit.

A noname-ek meg visznek mindent, divxtől kezdve stb.

2012. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a Sharp nem annyira "noname".
2014. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs,nem olvastam végig.Pontosítok.Nekem a Sharp dvd lejátszóim mindig mindent beolvasnak.
2014. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!